Vypiluj si 5 km s Májou podzim 2024

Chceš běhat? Stále se odhodláváš a nemůžeš se rozhoupat? Nebo už nějakou dobu běháš, ale pořád se neposouváš a bolí tě z běhu kolena, holeně a už nevíš co s tím?

CO V KURZU DOSTANEŠ?

Série propracovaných tréninků 1x týdně v délce 75 minut pod vedením zkušeného trenéra v malé skupině běžkyň. K tomu příjemné zázemí se šatnou a přátelským prostředím.
  • Malé skupinky běžkyň (5 - 16)
  • Tipy, jak trénovat do příštího týdne
  • Informace o došlapu, správném dýchání, regeneraci, výkonu
  • Náhrady zameškaných tréninků v době trvání kurzu
  • Krásný pocit, co jsi pro sebe udělala
POPIS KURZU
V tomto kurzu si vypiluješ techniku a tempo na 5 km, a to hezky pomalu a postupně. Nemusíš se bát, tréninky jsou sestaveny s ohledem na tvou kondici. Začíná se zlehka a pomaleji. Na závěr můžeš běžet 5 km v tempu podle svých možností a budeš se divit, proč jsi běhala pětku pod své možnosti. Tréninky jsou pestré a kladou důraz na správnou techniku. Čekají nás různé intervaly, občas i kopec nebo schody.

TERMÍN KURZU: každé pondělí 9. 9. - 2. 12. 2024 18:10 - 19:25 (kromě státního svátku 28.10.) - 12 lekcí

ZÁZEMÍ: Mateřské centrum Císařka, Na Okraji 41
5 minut od metra Petřiny. V zázemí si necháš všechny věci, místo se po našem odchodu zamyká. Máme zde k dispozici WC a jednu milou sprchu.

CENA
: 4 000,- Kč za účastnici

PŘÍSPEVĚK OD POJIŠŤOVNY: Na uhrazení kurzu je možné uplatnit příspěvek od zdravotní pojišťovny. S dotazy nás neváhejte kontaktovat na email: zc.tahebudj@aktak

FIREMNÍ BENEFITNÍ PROGRAMY:
kurzy lze hradit pomocí firemních benefitních programů - Edenred, Benefity, benefity plus, Pluxee (Sodexo) - k platbám přes tyto benefity je připočteno 10% ceny (poplatek benefitní společnosti); možnost platby přes FKSP - fakturace přímo na zaměstnavatele.
S dotazy nás neváhejte kontaktovat na email: zc.tahebudj@aktak

CHCEŠ VĚNOVAT KURZ JAKO DÁREK?

Napiš nám na zc.tahebudj@aktak a my ti rádi vystavíme dárkový voucher.

TRENÉR:
Na tréninky se na tebe těší Mája Krauzová
Mája je všestranná osobnost: vystudovala angličtinu a ruštinu a nyní se věnuje i jejich výuce na základní škole. Vedle toho vystudovala rekreologii, 10 let reprezentovala ČR v rychlostní kanoistice, a nyní běhá pro radost sama anebo se psem. Mája ráda pomáhá s prvními sportovními krůčky, a když díky ní někdo začne běhat a sportovat, je to pro ni ta nejlepší odměna. Ráda vede tréninky hravě a snaží se, aby si běžkyně pokaždé zažily něco nového. Po mnoha letech působení v Jdu běhat dobře ví, kdy přitlačit a běžkyně motivovat, a kdy už raději ne. Všechno v pohodě vysvětlí a probere - její nováčci si ji prostě nemohou vynachválit.