TRAIL KURZ: Nauč se běhat v terénu podzim 2024

Chceš běhat? Stále se odhodláváš a nemůžeš se rozhoupat? Nebo už nějakou dobu běháš, ale pořád se neposouváš a bolí tě z běhu kolena, holeně a už nevíš co s tím?

CO V KURZU DOSTANEŠ?


Série propracovaných tréninků 1x týdně v délce 75 minut pod vedením zkušeného trenéra v malé skupině běžkyň. K tomu příjemné zázemí se šatnou a přátelským prostředím.  
  • Pečlivě připravený program
  • Malé skupinky běžkyň (5 - 16)
  • Tipy, jak trénovat do příštího týdne
  • Informace o došlapu, správném dýchání, regeneraci, výkonu
  • Náhrady zameškaných tréninků v době trvání kurzu
  • Krásný pocit, co jsi pro sebe udělala
POPIS KURZU

Nasbírej nové zážitky v trailovém kurzu a nauč se techniku na měkkém povrchu. Stezky Divoké Šárky ti nabídnou spoustu možností ke krásným výběhům. V kurzu si kromě zpevnění kotníků také zlepšíš kondičku, protože běhání v terénu může být někdy výzva. Kurz není nejlepší volbou pro úplné začátečnice, je spíš pro běžkyně, které 5 km už uběhnou.

TERMÍN KURZU: každý čtvrtek 12. 9. - 28. 11. 2024 18:45 - 20:00 - 12 lekcí

ZÁZEMÍ:
Naše šatna je na FTVS, v areálu vedle hlavní budovy. Projdi brankou, kterou najdeš vpravo od hlavní budovy a pokračuj dál do atletických šaten, po cestičce, která se stáčí doleva. Tam ti trenérka odemkne šatnu, kde si necháš věcí. V šatnách jsou k dispozici sprchy a wc.

CENA
: 4 000,- Kč za účastnici

PŘÍSPEVĚK OD POJIŠŤOVNY: Na uhrazení kurzu je možné uplatnit příspěvek od zdravotní pojišťovny. S dotazy nás neváhejte kontaktovat na email: zc.tahebudj@aktak

FIREMNÍ BENEFITNÍ PROGRAMY: kurzy lze hradit pomocí firemních benefitních programů - Edenred, Benefity, benefity plus, Pluxee (Sodexo) - k platbám přes tyto benefity je připočteno 10% ceny (poplatek benefitní společnosti); možnost platby přes FKSP - fakturace přímo na zaměstnavatele. S dotazy nás neváhejte kontaktovat na email: zc.tahebudj@aktak

CHCEŠ VĚNOVAT KURZ JAKO DÁREK? Napiš nám na zc.tahebudj@aktak a my ti rádi vystavíme dárkový voucher.

TRENÉR:
Na tréninky se na tebe těší Eva Novotná
Eva běhá aktivně od 9 let a kromě běhu trénuje i plavání a lyžování. Vystudovala filosofii, zdravotnického záchranáře a trenérství na FTVS. Na tréninku plavání ji zlákali kamarádi k triatlonu a orientačnímu běhu. Běh ji baví v jakékoli podobě: na oválu, v terénu i s mapou. Největší výzvou jsou však pro ni v poslední době horské maratony. Věnuje se aktivní sportovní přípravě mládeže i dospělých již několik let. Říká že tréninky vede tak, aby byly inspirací, radostí a zároveň, aby se předešlo zbytečným zraněním. Připravuje proto tréninky tak, aby byly zábavné, ale také aby byly dlouhodobě udržitelné. Ráda začíná i s úplnými začátečníky, protože ráda objevuje srdce nových sportovců a sportovkyň.