Speciál: VLTAVA RUN

Zvažuješ se zúčastnit závodu Vltava Run nebo nějakého podobného? Nebo tě jen zajímá, jak se běžkyně na takovou akci připravují? Pak jsou tyto tréninky či celý speciální kurz určeny právě pro tebe!

CO V KURZU DOSDTANEŠ?


Série propracovaných speciálních tréninků ve vypsaných termínech v délce 90 minut pod vedením zkušeného trenéra v malé skupině běžkyň. K tomu navíc informace od zkušených účastnich tohoto druhu závodů.
  • Pečlivě připravený program
  • Malé skupinky běžkyň (4 - 16)
  • Tipy, jak trénovat
  • Informace o došlapu, správném dýchání, regeneraci, výkonu
  • Náhrady zameškaných tréninků v době trvání kurzu
  • Krásný pocit, co jsi pro sebe udělala
POPIS KURZU

Nasbírej nové zážitky nebo opraš zážitky z loňského kurzu. Jdo o sérii 6 propracovaných tréninků, kterých se můžeš účastnit buď jednotlivě, nebo si je za zvýhodněnou cenu zakoupit jako celek. Kurz je specializován na závod Vltava Run a jemu podobné. Na to, aby ses tohoto kurzu mohla účastnit není povinností účastnit se závodu Vltava Run nebo nějakého podobného.

TERMÍN KURZU: dle vypsaných dat - 17.2., 9.3., 19.3., 26.3., 17.4. a 27.4.

ZÁZEMÍ:
Zázemí bude dle místa kurzu - Divoká Šárka či Stromovka

CENA
: 350,- za jeden trénink, 600,- za dvoufázový trénink, 2.050,- za celý kurz

PŘÍSPEVĚK OD POJIŠŤOVNY: Na uhrazení kurzu je možné uplatnit příspěvek od zdravotní pojišťovny. Příklad využití od VZP . S dotazy nás neváhejte kontaktovat na email: zc.tahebudj@aktak

FIREMNÍ BENEFITNÍ PROGRAMY: kurzy lze hradit pomocí firemních benefitních programů - Edenred, Benefity, benefity plus, Pluxee (Sodexo) - k platbám přes tyto benefity je připočteno 10% ceny (poplatek benefitní společnosti); možnost platby přes FKSP - fakturace přímo na zaměstnavatele. S dotazy nás neváhejte kontaktovat na email: zc.tahebudj@aktak

CHCEŠ VĚNOVAT KURZ JAKO DÁREK? Napiš nám na zc.tahebudj@aktak a my ti rádi vystavíme dárkový voucher.

TRENÉR:

Na tréninky se na tebe těší Týnka Klapetková a Eva Novotná