SPECIÁL: Uběhni závod Běhej lesy Železná Ruda 2024

Chceš běhat? Stále se odhodláváš a nemůžeš se rozhoupat? Nebo už nějakou dobu běháš, ale pořád se neposouváš a bolí tě z běhu kolena, holeně a už nevíš co s tím?

CO V KURZU DOSDTANEŠ?

Série propracovaných tréninků 1x týdně v délce 75 minut pod vedením zkušeného trenéra v malé skupině běžkyň. K tomu příjemné zázemí se šatnou a přátelským prostředím.
  • Pečlivě připravený program
  • Malé skupinky běžkyň (5 - 16)
  • Tipy, jak trénovat do příštího týdne
  • Informace o došlapu, správném dýchání, regeneraci, výkonu
  • Náhrady zameškaných tréninků v době trvání kurzu
  • Krásný pocit, co jsi pro sebe udělala
POPIS KURZU

Už dlouho přemýšlíš nad tím, že by sis zkusila uběhnout nějaký ten trošku delší závod, ale nemáš na to z nějakého důvodu odvahu? Chceš si ho užít v klidném tempu a prostě to zvládnout? V tom případě je tento kurz pro tebe ideální. Během devíti týdnů se budeme společně připravovat na závod a vrcholem našich tréninků bude Běhej lesy Železná Ruda - trasa 13 km, který se koná 1.6.2024. Závod si můžeme zaběhnout a užít jako skupinka (v kochacím tempu), nebo každá běžkyně může běžet svým tempem. Po dokončení závodu můžeme nad pivem či vínem a nějakou dobrotou probrat vaše pocity. Startovné je v ceně kurzu.

TERMÍN KURZU: každá středa 20. 3. - 29. 5. 2024 18:10 - 19:25 (kromě 1. a 8.5.) - 9 lekcí

ZÁZEMÍ:
Mateřské centrum Císařka, Na Okraji 41
5 minut od metra Petřiny. V zázemí si necháš všechny věci, místo se po našem odchodu zamyká. Máme zde k dispozici WC a jednu milou sprchu.

CENA
: SLEVA 3 200,- Kč za účastnici

PŘÍSPEVĚK OD POJIŠŤOVNY: Na uhrazení kurzu je možné uplatnit příspěvek od zdravotní pojišťovny. Příklad využití od VZP . S dotazy nás neváhejte kontaktovat na email: zc.tahebudj@aktak

FIREMNÍ BENEFITNÍ PROGRAMY:
kurzy lze hradit pomocí firemních benefitních programů - Edenred, Benefity, benefity plus, Pluxee (Sodexo) - k platbám přes tyto benefity je připočteno 10% ceny (poplatek benefitní společnosti); možnost platby přes FKSP - fakturace přímo na zaměstnavatele.
S dotazy nás neváhejte kontaktovat na email: zc.tahebudj@aktak

CHCEŠ VĚNOVAT KURZ JAKO DÁREK?

Napiš nám na zc.tahebudj@aktak a my ti rádi vystavíme dárkový voucher.

TRENÉR:
Na tréninky se na tebe těší Katka Kunštová
Katka se sice sportovcem nenarodila, jako dítě na žádný sportovní kroužek nechodila a k běhu se dostala až v roce 2016, kdy se zamilovala do překážkových OCR závodů, ale pak tomu naprosto propadla. Následoval kurz fitness trenéra, kineziotaping, trenér kondičního běhu 3. třídy a další certifikace spojené se sportem a správnou funkcí těla. Působí 5 let jako ambasador Rozběháme Česko a je i jejím trenérem. Je to velký srdcař a miluje práci se začátečnicemi