SPECIÁL: Nauč se běhat rychleji podzim 2024

Chceš běhat? Stále se odhodláváš a nemůžeš se rozhoupat? Nebo už nějakou dobu běháš, ale pořád se neposouváš a bolí tě z běhu kolena, holeně a už nevíš co s tím?

CO V KURZU DOSTANEŠ?

Série propracovaných tréninků 1x týdně v délce 75 minut pod vedením zkušeného trenéra v malé skupině běžkyň. K tomu příjemné zázemí se šatnou a přátelským prostředím.
  • Pečlivě připravený program 
  • Malé skupinky běžkyň (5 - 16)
  • Tipy, jak trénovat do příštího týdne
  • Informace o došlapu, správném dýchání, regeneraci, výkonu
  • Náhrady zameškaných tréninků v době trvání kurzu
  • Krásný pocit, co jsi pro sebe udělala
POPIS KURZU

Kurz s větrem o závod s motivující trenérkou Anežkuo. Pokročilý kurz pro ty, které zvládají desítku za 58 nebo méně minut a chtějí zrychlit na tratích od pětky do desítky. Součástí tréninků jsou intervaly různých délek, neminou tě zábavné schody a nejednou se před tebou objeví i nějaký krásný kopec. V kurzu si zlepšíš techniku, protože svižné intervaly z tebe tu krásu dostanou! Každý trínink tě posune dál, jak běžecky, tak mentálně, díky překonání svých hranic.
TERMÍN KURZU: každé pondělí 23. 9. - 16. 12. 2024 18:15 - 19:30 (kromě státního svátku 28.10.) - 12 lekcí

ZÁZEMÍ: Ekoškolka Rozárka, Letohradská 62
Zázemí je doslova pár kroků od Letenského náměstí a několika tramvají. Parkovat můžeš 2 hodiny zdarma v OC Stromovka, v okolních ulicích hledat parkování nedoporučujeme. V zázemí je k dispozici wc i sprcha
CENA: 4 000,- Kč za účastnici

PŘÍSPEVĚK OD POJIŠŤOVNY: Na uhrazení kurzu je možné uplatnit příspěvek od zdravotní pojišťovny. S dotazy nás neváhejte kontaktovat na email: zc.tahebudj@aktak

FIREMNÍ BENEFITNÍ PROGRAMY:
kurzy lze hradit pomocí firemních benefitních programů - Edenred, Benefity, benefity plus, Pluxee (Sodexo) - k platbám přes tyto benefity je připočteno 10% ceny (poplatek benefitní společnosti); možnost platby přes FKSP - fakturace přímo na zaměstnavatele.
S dotazy nás neváhejte kontaktovat na email: zc.tahebudj@aktak

CHCEŠ VĚNOVAT KURZ JAKO DÁREK? Napiš nám na zc.tahebudj@aktak a my ti rádi vystavíme dárkový voucher.

TRENÉR:
Na tréninky se na tebe těší Anežka Ševčíková
Anežka studuje na Přírodovědecké fakultě UK a zabývá se fyziologií a kardiologií. Díky čemuž si uvědomuje, jak moc je pro zdraví důležité se aspoň trochu správně hýbat. Od 12 let závodila v atletice a běhu do vrchu, kde si vyzávodila pár republikových i světových medailí. Pak přišlo zranění kolene a přesměrování na triatlon, kterému se teď vrcholově věnuje. Ráda by sdílela svoji radost k pohybu a získané zkušenosti. Běh je terapie pro tělo i pro duši.