RANNÍ Nauč se uběhnout 3 km s Petrem podzim 2024

Chceš běhat? Stále se odhodláváš a nemůžeš se rozhoupat? Nebo už nějakou dobu běháš, ale pořád se neposouváš a bolí tě z běhu kolena, holeně a už nevíš co s tím?

CO V KURZU DOSTANEŠ?

Série propracovaných tréninků 1x týdně v délce 75 minut pod vedením zkušeného trenéra v malé skupině běžkyň. K tomu příjemné zázemí se šatnou a přátelským prostředím.
  • Pečlivě připravený program 
  • Malé skupinky běžkyň (5 - 16)
  • Tipy, jak trénovat do příštího týdne
  • Informace o došlapu, správném dýchání, regeneraci, výkonu
  • Náhrady zameškaných tréninků v době trvání kurzu
  • Krásný pocit, co jsi pro sebe udělala
POPIS KURZU
Pohodový kurz pro úplné začátečnice, které chtějí dostat běh do svého života, zatím se žádnému sportu nevěnovaly a nemíří hned na pětku. Cílem kurzu je zlepšit si fyzickou kondici, získat základní informace o technice běhu a postupně se přes střídání mírného běhu a chůze dostat k souvislému běhu. Na závěr kurzu si můžeš zkusit uběhnout tři kilometry ve svém vlastním tempu.

TERMÍN KURZU: každé úterý 10. 9. - 26. 11. 2024 8:00 - 9:15  - 12 lekcí

ZÁZEMÍ: Fitbull Gym, Hrabákova 19
Zázemí je několik minut chůze od stanice metra Chodov. V OC Chodov je parkování na 3 hodiny zdarma, nebo s velkou dávkou štěstí v okolí školky. Parkování ve dvoře gymu je určené pro fitnessáky. V zázemí je k dispozici wc i sprcha
CENA: 4 000,- Kč za účastnici

PŘÍSPEVĚK OD POJIŠŤOVNY: Na uhrazení kurzu je možné uplatnit příspěvek od zdravotní pojišťovny. S dotazy nás neváhejte kontaktovat na email: zc.tahebudj@aktak

FIREMNÍ BENEFITNÍ PROGRAMY:
kurzy lze hradit pomocí firemních benefitních programů - Edenred, Benefity, benefity plus, Pluxee (Sodexo) - k platbám přes tyto benefity je připočteno 10% ceny (poplatek benefitní společnosti); možnost platby přes FKSP - fakturace přímo na zaměstnavatele.
S dotazy nás neváhejte kontaktovat na email: zc.tahebudj@aktak

CHCEŠ VĚNOVAT KURZ JAKO DÁREK? Napiš nám na zc.tahebudj@aktak a my ti rádi vystavíme dárkový voucher.

TRENÉR:
Na tréninky se na tebe těší Petr Hess
Petr má sportovního ducha: na střední škole běhal a plaval závodně. Po studiu VŠCHT v Praze se ke sportu vrátil a udělal si kurz trenéra kondičního běhu. Nyní je studentem celoživotním vzdělávání na FTVS UK a rozšiřuje si odbornost o kondičního trenéra pro jednotlivce a sportovní kluby, také už je držitelem profesní zkoušky výživového poradce. Jeho největším úspěchem byla kvalifikace na Mistrovství světa do Spojených států na závod Sparťan Race Ultra. Přes den pracuje jako technologický architekt v nadnárodní korporaci, kde se kromě technologií také zabývá otázkou work-life balance a wellbeing. Ve volném čase relaxuje tancováním salsy a bachaty.