RANNÍ MALÁ SKUPINA: Nauč se uběhnout 5 km podzim 2024

Chceš běhat? Stále se odhodláváš a nemůžeš se rozhoupat? Nebo už nějakou dobu běháš, ale pořád se neposouváš a bolí tě z běhu kolena, holeně a už nevíš co s tím?

CO V KURZU DOSTANEŠ?

Série propracovaných tréninků 1x týdně v délce 75 minut pod vedením zkušeného trenéra v malé skupině běžkyň. K tomu příjemné zázemí se šatnou a přátelským prostředím.
  • Pečlivě připravený program
  • Malé skupinky běžkyň (5 - 16)
  • Tipy, jak trénovat do příštího týdne
  • Informace o došlapu, správném dýchání, regeneraci, výkonu
  • Náhrady zameškaných tréninků v době trvání kurzu
  • Krásný pocit, co jsi pro sebe udělala
POPIS KURZU

V tomto nejoblíbenějším kurzu se naučíš, jak uběhnout 5 km, a to hezky od základů, pomalu a postupně. Nemusíš se bát, tréninky jsou sestaveny s ohledem na tvou kondici. Začíná se kratšími úseky běhu, které se střídají s chůzí. Na závěr můžeš běžet 5 km v tempu podle svých možností a budeš se divit, proč jsi (možná) měla z pěti kilometrů na začátku obavy. Je třeba počítat s tím, že v tomto typu kurzu se mohou setkat úplné začátečnice s běžkyněmi, které už mají tento kurz jednou nebo i víckrát za sebou a to díky oblíbenosti této vzdálenosti. Není se však čeho bát, naši trenéři jsou zkušení a na tento jev připravení.

TERMÍN KURZU: každé úterý 10. 9. - 26. 11. 2024 7:00 - 8:15 - 12 lekcí

ZÁZEMÍ:
Studio Yogarden, Letenské náměstí 1, vedle prodejny Dogtown.
Zvoň na zvonek Yogarden-suterén. Zvonek najdeš v pravém dolním sloupci. Pak dolů po schodech do pěkného suterénu. Tam tě čeká šatna.
Zázemí je hned u tramvaje, takže MHD je nejjednodušší volba. Pokud pojedeš autem, doporučujeme parkovat v OC Stromovka, nebo se ráno poštěstí i v okolních ulicích.

Cena 4 000,- Kč za účastnici

PŘÍSPEVĚK OD POJIŠŤOVNY: Na uhrazení kurzu je možné uplatnit příspěvek od zdravotní pojišťovny. S dotazy nás neváhejte kontaktovat na email: zc.tahebudj@aktak

FIREMNÍ BENEFITNÍ PROGRAMY:
kurzy lze hradit pomocí firemních benefitních programů - Edenred, Benefity, benefity plus, Pluxee (Sodexo) - k platbám přes tyto benefity je připočteno 10% ceny (poplatek benefitní společnosti); možnost platby přes FKSP - fakturace přímo na zaměstnavatele. S dotazy nás neváhejte kontaktovat na email: zc.tahebudj@aktak

CHCEŠ VĚNOVAT KURZ JAKO DÁREK? Napiš nám na zc.tahebudj@aktak a my ti rádi vystavíme dárkový voucher.

TRENÉR:
Na tréninky se na tebe těší Adéla Pecháčková
Adéla se sportu věnuje od malička. Začala gymnastikou, pak ji zlákal tanec, taneční aerobic a nakonec objevila i krásu běhu. Poté, co se jí narodil syn, nechtěla se sportem přestat, a tak absolvovala rekvalifikační kurz na instruktora skupinových lekcí a začala vést venkovní lekce pro maminky a jejich děti. Adéla umí své běžkyně namotivovat a zároveň je nestresuje přehnanými ambicemi. Už se nemůže dočkat, až se společně potkáte na kurzu!