ONLINE: Jarní kurz do sluchátek pro začátečnice 2024

Chceš běhat? Stále se odhodláváš a nemůžeš se rozhoupat? Nebo už nějakou dobu běháš, ale pořád se neposouváš a bolí tě z běhu kolena, holeně a už nevíš co s tím? A hlavně, nejsi z Prahy, ale chceš se účastnit našich kurzů?

POPIS KURZU


8 nahrávek do sluchátek pro začínající běžkyně, natočených v reálném čase trenérkou Aničkou Rohulánovou: přesně víš, co máš kdy dělat a každý trénink je jiný. "Je to jako když běží trenér se mnou. Nabité informacemi a zároveň velká sranda." Nahrávky dostaneš každý týden ve whatsapp skupince a také v emailu. V kurzu bude celkem 8 nahrávek ve formátu mp3, každý v délce asi 60 minut. Nahrávky se začínají nahrávat v polovině března a 8 týdnů po sobě jdoucích bude vždy jedna nová. Naučíš se správnému, pestrému tréninku směrem k lepší technice i radosti.

TERMÍN KURZU: 18. 3. - 6. 5. 2024 - 8 lekcí


CENA
: 2 200 ,- Kč za účastnici

PŘÍSPEVĚK OD POJIŠŤOVNY:
Na uhrazení kurzu je možné uplatnit příspěvek od zdravotní pojišťovny. Příklad využití od VZP . S dotazy nás neváhejte kontaktovat na email: zc.tahebudj@aktak

FIREMNÍ BENEFITNÍ PROGRAMY:
kurzy lze hradit pomocí firemních benefitních programů - Edenred, Benefity, benefity plus, Pluxee (Sodexo) - k platbám přes tyto benefity je připočteno 10% ceny (poplatek benefitní společnosti); možnost platby přes FKSP - fakturace přímo na zaměstnavatele. S dotazy nás neváhejte kontaktovat na email: zc.tahebudj@aktak

CHCEŠ VĚNOVAT KURZ JAKO DÁREK? Napiš nám na zc.tahebudj@aktak a my ti rádi vystavíme dárkový voucher.

TRENÉR:
Na tréninky se na tebe těší Anička Rohulánová
Anička trénuje a učí lidi od 3 do 83 let a práce s nimi ji hrozně baví. Jejím největším potěšením je, když může rozdávat radost z pohybu, zlepšovat jejich fyzickou kondici a přivést je k pravidelnému tréninku. Během studia na FTVS plavala, hrála volejbal, až zakotvila na atletickém ovále.