ONLINE BALÍČEK NAHRÁVEK: Vypiluj si 10 km léto 24

Chceš běhat? Stále se odhodláváš a nemůžeš se rozhoupat? Nebo už nějakou dobu běháš, ale pořád se neposouváš a bolí tě z běhu kolena, holeně a už nevíš co s tím? A hlavně, nejsi z Prahy, ale chceš se účastnit našich kurzů?

CO ZÍSKÁŠ?


Balíček 8 lekcí online kurzu, který ti pomůže vypilovat 10 km. Jednotlivé tréninky si můžeš dát kdykoli zrovna budeš mít náladu. Připravili jsme pro tebe motivační a informacemi nabitý online kurz. Zažiješ vedený běžecký kurz s obsahem, který dává hlavu a patu. Těšit se můžeš na vedení zkušenou trenérkou a její tréninky do sluchátek. Tréninky budou pestré a nebude nouze o intervaly, kopce a tempové běhy. Náplň tréninků bude pokaždé jiná a představí ti běh v celé své pestrosti nebo ti dá na běhání úplně nový pohled.

TERMÍN KURZU: kdykoliv a kdekoliv - 8 lekcí

CENA
: 900 ,- Kč za účastnici

FIREMNÍ BENEFITNÍ PROGRAMY:
kurzy lze hradit pomocí firemních benefitních programů - Edenred, Benefity, benefity plus, Pluxee (Sodexo) - k platbám přes tyto benefity je připočteno 10% ceny (poplatek benefitní společnosti); možnost platby přes FKSP - fakturace přímo na zaměstnavatele.
S dotazy nás neváhejte kontaktovat na email: zc.tahebudj@aktak

CHCEŠ VĚNOVAT KURZ JAKO DÁREK? Napiš nám na zc.tahebudj@aktak a my ti rádi vystavíme dárkový voucher.
TRENÉR:
Na tréninky se na tebe těší Anička Rohulánová
Anička trénuje a učí lidi od 3 do 83 let a práce s nimi ji hrozně baví. Jejím největším potěšením je, když může rozdávat radost z pohybu, zlepšovat jejich fyzickou kondici a přivést je k pravidelnému tréninku. Během studia na FTVS plavala, hrála volejbal, až zakotvila na atletickém ovále.