Nauč se uběhnout 7 km s Luckou podzim 2024

Chceš běhat? Stále se odhodláváš a nemůžeš se rozhoupat? Nebo už nějakou dobu běháš, ale pořád se neposouváš a bolí tě z běhu kolena, holeně a už nevíš co s tím?

CO V KURZU DOSTANEŠ?

Série propracovaných tréninků 1x týdně v délce 75 minut pod vedením zkušeného trenéra v malé skupině běžkyň. K tomu příjemné zázemí se šatnou a přátelským prostředím.
  • Pečlivě připravený program
  • Malé skupinky běžkyň (5 - 16)
  • Tipy, jak trénovat do příštího týdne
  • Informace o došlapu, správném dýchání, regeneraci, výkonu
  • Náhrady zameškaných tréninků v době trvání kurzu
  • Krásný pocit, co jsi pro sebe udělala
POPIS KURZU

Pokud už pětku ve svém tempu zvládneš, chceš si běh ještě víc užívat a běhat technicky lépe, díváš se na ten správný kurz. Začínáme na vzdálenostech od 3 - 4 km, a postupně zvyšujeme na tvých vysněných sedm. Tréninky jsou pestré a kladou důraz na správnou techniku. Čekají nás různé intervaly, občas i kopec nebo schody. Kurz není vhodný pro začátečnice

TERMÍN KURZU: každé pondělí 9. 9. - 2. 12. 2024 18:20 - 19:35 (kromě státního svátku 28.10.) - 12 lekcí

ZÁZEMÍ:
Mateřské centrum Císařka, Na Okraji 41
5 minut od metra Petřiny. V zázemí si necháš všechny věci, místo se po našem odchodu zamyká. Máme zde k dispozici WC a jednu milou sprchu.
CENA: 4 000,- Kč za účastnici

PŘÍSPEVĚK OD POJIŠŤOVNY: Na uhrazení kurzu je možné uplatnit příspěvek od zdravotní pojišťovny. S dotazy nás neváhejte kontaktovat na email: zc.tahebudj@aktak

FIREMNÍ BENEFITNÍ PROGRAMY:
kurzy lze hradit pomocí firemních benefitních programů - Edenred, Benefity, benefity plus, Pluxee (Sodexo) - k platbám přes tyto benefity je připočteno 10% ceny (poplatek benefitní společnosti); možnost platby přes FKSP - fakturace přímo na zaměstnavatele.
S dotazy nás neváhejte kontaktovat na email: zc.tahebudj@aktak

CHCEŠ VĚNOVAT KURZ JAKO DÁREK? Napiš nám na zc.tahebudj@aktak a my ti rádi vystavíme dárkový voucher.

TRENÉR:
Na tréninky se na tebe těší Lucka Koblicová
Luca vystudovala tělesnou výchovu a biologii na Univerzitě Palackého v Olomouci. Nyní je na mateřské dovolené. Dříve se věnovala atletice (400m překážek), dnes se snaží své zkušenosti z běhu předávat dál. Mimo jiné ji potkáte na závodech jako pacemakera neboli toho, kdo pomáhá ostatním běžet na určitý čas. Běh miluje pro svou volnost...stačí obout tenisky a vyběhnout! Její motto: "Není větší chyby než přestat zkoušet." S Lucou se nejčastěji potkáte na kurzech pro pokročilé v Praze. Můžete ji sledovat a nechat se motivovat k pohybu spolu s další trenérkou Petrou Heřman na @holkyzplakatu.