Nauč se uběhnout 5 km s Johnym jaro 2024

Chceš běhat? Stále se odhodláváš a nemůžeš se rozhoupat? Nebo už nějakou dobu běháš, ale pořád se neposouváš a bolí tě z běhu kolena, holeně a už nevíš co s tím?

CO V KURZU DOSTANEŠ?

Série propracovaných tréninků 1x týdně v délce 75 minut pod vedením zkušeného trenéra v malé skupině běžkyň. K tomu příjemné zázemí se šatnou a přátelským prostředím.
  • Pečlivě připravený program
  • Malé skupinky běžkyň (5 - 16)
  • Tipy, jak trénovat do příštího týdne
  • Informace o došlapu, správném dýchání, regeneraci, výkonu
  • Náhrady zameškaných tréninků v době trvání kurzu
  • Krásný pocit, co jsi pro sebe udělala
POPIS KURZU

V tomto nejoblíbenějším kurzu se naučíš, jak uběhnout 5 km, a to hezky od základů, pomalu a postupně. Nemusíš se bát, tréninky jsou sestaveny s ohledem na tvou kondici. Začíná se kratšími úseky běhu, které se střídají s chůzí. Na závěr můžeš běžet 5 km v tempu podle svých možností a budeš se divit, proč jsi (možná) měla z pěti kilometrů na začátku obavy. Je třeba počítat s tím, že v tomto typu kurzu se mohou setkat úplné začátečnice s běžkyněmi, které už mají tento kurz jednou nebo i víckrát za sebou a to díky oblíbenosti této vzdálenosti. Není se však čeho bát, naši trenéři jsou zkušení a na tento jev připravení.

TERMÍN KURZU: každé úterý 19. 3. - 4. 6. 2024 17:30 - 18:45 - 12 lekcí

ZÁZEMÍ: Středisko volného času Radovánek, Pallova 19
V zázemí je k dispozici šatna a wc

Cena
: POSLEDNÍ ŠANCE 1 980,- Kč za účastnici, kurzovné můžeš hradit benefitními body

PŘÍSPEVĚK OD POJIŠŤOVNY: Na uhrazení kurzu je možné uplatnit příspěvek od zdravotní pojišťovny. Příklad využití od VZP . S dotazy nás neváhejte kontaktovat na email: zc.tahebudj@aktak

CHCEŠ VĚNOVAT KURZ JAKO DÁREK?

Napiš nám na zc.tahebudj@aktak a my ti rádi vystavíme dárkový voucher.

TRENÉR:
Na tréninky se na tebe těší Johny Alaskan
Honza se k běhu dostal od svých 16 let díky rodině, která byla průkopníkem mushingu v Čechách (běh se psím spřežením). Věnuje se dlouhodobě canicrossu, kde získal 3. místo na mistrovství republiky. Je majitelem a ředitelem neziskové organizace Rozběháme Česko. To se zrodilo díky jeho lásce ke psům, canicrossu a běhání. Myšlenka se rozšíříla však mnohem dál, ke “zvedání lidí z gauče”, a to do 80 měst v celé ČR. Honza vede jak skupinové, tak soukromé tréninky již 10 let.