Nauč se uběhnout 3 km s Ondrou podzim 2024

Chceš běhat? Stále se odhodláváš a nemůžeš se rozhoupat? Nebo už nějakou dobu běháš, ale pořád se neposouváš a bolí tě z běhu kolena, holeně a už nevíš co s tím?

CO V KURZU DOSTANEŠ?

Série propracovaných tréninků 1x týdně v délce 75 minut pod vedením zkušeného trenéra v malé skupině běžkyň. K tomu příjemné zázemí se šatnou a přátelským prostředím.
  • Pečlivě připravený program 
  • Malé skupinky běžkyň (5 - 16)
  • Tipy, jak trénovat do příštího týdne
  • Informace o došlapu, správném dýchání, regeneraci, výkonu
  • Náhrady zameškaných tréninků v době trvání kurzu
  • Krásný pocit, co jsi pro sebe udělala
POPIS KURZU
Pohodový kurz pro úplné začátečnice, které chtějí dostat běh do svého života, zatím se žádnému sportu nevěnovaly a nemíří hned na pětku. Cílem kurzu je zlepšit si fyzickou kondici, získat základní informace o technice běhu a postupně se přes střídání mírného běhu a chůze dostat k souvislému běhu. Na závěr kurzu si můžeš zkusit uběhnout tři kilometry ve svém vlastním tempu.

TERMÍN KURZU: každé pondělí 9. 9. - 2. 12. 2024 19:00 - 20:15 (kromě státního svátku 28.10.) - 12 lekcí

ZÁZEMÍ: Ekoškolka Rozárka, Letohradská 62
Zázemí je doslova pár kroků od Letenského náměstí a několika tramvají. Parkovat můžeš 2 hodiny zdarma v OC Stromovka, v okolních ulicích hledat parkování nedoporučujeme. V zázemí je k dispozici wc i sprcha

CENA
: 4 000,- Kč za účastnici

PŘÍSPEVĚK OD POJIŠŤOVNY: Na uhrazení kurzu je možné uplatnit příspěvek od zdravotní pojišťovny. S dotazy nás neváhejte kontaktovat na email: zc.tahebudj@aktak

FIREMNÍ BENEFITNÍ PROGRAMY:
kurzy lze hradit pomocí firemních benefitních programů - Edenred, Benefity, benefity plus, Pluxee (Sodexo) - k platbám přes tyto benefity je připočteno 10% ceny (poplatek benefitní společnosti); možnost platby přes FKSP - fakturace přímo na zaměstnavatele.
S dotazy nás neváhejte kontaktovat na email: zc.tahebudj@aktak

CHCEŠ VĚNOVAT KURZ JAKO DÁREK? Napiš nám na zc.tahebudj@aktak a my ti rádi vystavíme dárkový voucher.

TRENÉR:
Na tréninky se na tebe těší Ondra Černý
Ondra učí na základní škole a vedle toho vede sportovní kroužky pro děti a mládež. Nejraději sportuje venku. Rád zkoumá nová místa, užívá si přírodu a k tomu všemu využívá různé sporty. Poslední roky ho uchvátil orientační běh, tak si volí pěkná zajímavá místa, kde nejsou jenom rovinky.