Letní speciál Vypiluj si závodní formu 2024

Chceš běhat? Stále se odhodláváš a nemůžeš se rozhoupat? Nebo už nějakou dobu běháš, ale pořád se neposouváš a bolí tě z běhu kolena, holeně a už nevíš co s tím?

CO V KURZU DOSTANEŠ?

Série propracovaných tréninků 1x týdně v délce 75 minut pod vedením zkušeného trenéra v malé až středně velké skupině běžkyň. K tomu příjemné zázemí se šatnou a přátelským prostředím.
  • Malé skupinky běžkyň (5 - 20)
  • Tipy, jak trénovat do příštího týdne
  • Informace o došlapu, správném dýchání, regeneraci, výkonu
  • Náhrady zameškaných tréninků v době trvání kurzu
  • Krásný pocit, co jsi pro sebe udělala
  • Levnější kurzovné z důvodu letních dovolených
POPIS KURZU
I v letním počasí je správný čas zlepšovat techniku i rychlost, a zároveň udržovat vytrvalostní formu na půlmaratony v regionech a jiné závodní radosti. Čekej tedy obdobu půlmaratonského kurzu, jen vytrvalosti bude o něco méně. Čekají nás intervaly, tempové běhy i tréninky v kopcích. Celý kurz, včetně běžeckého tempa, je přizpůsoben skupině. Orientačně se tempo souvislého běhu může pohybovat mezi 6:00 a 6:30/km. Pokud jsi zatím trénovala sama, tento program ti běh představí v novém světle - zjistíš, že je pestřejší, než jen souvislé výběhy a jak se trénuje směrem ke správné technice.

TERMÍN KURZU: každou středu 3. 7. - 28. 8. 2024 18:45 - 20:00 - 9 lekcí

ZÁZEMÍ: Ekoškolka Rozárka, Letohradská 62
Zázemí je doslova pár kroků od Letenského náměstí a několika tramvají. Parkovat můžeš 2 hodiny zdarma v OC Stromovka, v okolních ulicích hledat parkování nedoporučujeme. V zázemí je k dispozici sprcha i wc

CENA
: AKČNÍ CENA 2 950,- Kč za účastnici

PŘÍSPEVĚK OD POJIŠŤOVNY: Na uhrazení kurzu je možné uplatnit příspěvek od zdravotní pojišťovny. Příklad využití od VZP . S dotazy nás neváhejte kontaktovat na email: zc.tahebudj@aktak

FIREMNÍ BENEFITNÍ PROGRAMY:
kurzy lze hradit pomocí firemních benefitních programů - Edenred, Benefity, benefity plus, Pluxee (Sodexo) - k platbám přes tyto benefity je připočteno 10% ceny (poplatek benefitní společnosti); možnost platby přes FKSP - fakturace přímo na zaměstnavatele.
S dotazy nás neváhejte kontaktovat na email: zc.tahebudj@aktak

CHCEŠ VĚNOVAT KURZ JAKO DÁREK?

Napiš nám na zc.tahebudj@aktak a my ti rádi vystavíme dárkový voucher.

TRENÉR:
Na tréninky se na tebe těší různí trenéři