Letní speciál Uběhni s námi Avon Běh 5 km (Night Run) 2024

Chceš běhat? Stále se odhodláváš a nemůžeš se rozhoupat? Nebo už nějakou dobu běháš, ale pořád se neposouváš a bolí tě z běhu kolena, holeně a už nevíš co s tím?

CO V KURZU DOSTANEŠ?

Série propracovaných tréninků 1x týdně v délce 75 minut pod vedením zkušeného trenéra v malé skupině běžkyň. K tomu příjemné zázemí se šatnou a přátelským prostředím.
  • Malé skupinky běžkyň (5 - 16)
  • Tipy, jak trénovat do příštího týdne
  • Informace o došlapu, správném dýchání, regeneraci, výkonu
  • Náhrady zameškaných tréninků v době trvání kurzu
  • Krásný pocit, co jsi pro sebe udělala
  • Levnější kurzovné z důvodu letních dovolených
POPIS KURZU
Už dlouho přemýšlíš nad tím, že by sis zkusila uběhnout nějaký ten závod, ale nemáš na to z nějakého důvodu odvahu? V tom případě je tento kurz pro tebe ideální. Během jedenácti týdnů se budeme společně připravovat na závod a vrcholem našich tréninků bude Avon Běh za zdravá prsa, který je součástí NN Night Runu a koná se 14.9.2024 v Praze na Letné. Závod si můžeme zaběhnout a užít jako skupinka, nebo každá běžkyně může běžet svým tempem. Po dokončení závodu můžeme nad sklenko něčeho dobrého probrat vaše pocity. Startovné je v ceně kurzu.

TERMÍN KURZU: každou středu 3. 7. - 11. 9. 2024 18:45 - 20:00 - 11 lekcí

ZÁZEMÍ: Ekoškolka Rozárka, Letohradská 62
Zázemí je doslova pár kroků od Letenského náměstí a několika tramvají. Parkovat můžeš 2 hodiny zdarma v OC Stromovka, v okolních ulicích hledat parkování nedoporučujeme. V zázemí je k dispozici sprcha i wc

CENA
: 3 800,- Kč za účastnici

PŘÍSPEVĚK OD POJIŠŤOVNY: Na uhrazení kurzu je možné uplatnit příspěvek od zdravotní pojišťovny. Příklad využití od VZP . S dotazy nás neváhejte kontaktovat na email: zc.tahebudj@aktak

FIREMNÍ BENEFITNÍ PROGRAMY:
kurzy lze hradit pomocí firemních benefitních programů - Edenred, Benefity, benefity plus, Pluxee (Sodexo) - k platbám přes tyto benefity je připočteno 10% ceny (poplatek benefitní společnosti); možnost platby přes FKSP - fakturace přímo na zaměstnavatele.
S dotazy nás neváhejte kontaktovat na email: zc.tahebudj@aktak

CHCEŠ VĚNOVAT KURZ JAKO DÁREK?

Napiš nám na zc.tahebudj@aktak a my ti rádi vystavíme dárkový voucher.

TRENÉR:
Na tréninky se na tebe těší různí trenéři