Letní speciál trail 2024

Chceš běhat? Stále se odhodláváš a nemůžeš se rozhoupat? Nebo už nějakou dobu běháš, ale pořád se neposouváš a bolí tě z běhu kolena, holeně a už nevíš co s tím?

CO V KURZU DOSTANEŠ?

Série propracovaných tréninků 1x týdně v délce 75 minut pod vedením zkušeného trenéra v malé až středně velké skupině běžkyň. K tomu příjemné zázemí se šatnou a přátelským prostředím.
  • Malé skupinky běžkyň (5 - 20)
  • Tipy, jak trénovat do příštího týdne
  • Informace o došlapu, správném dýchání, regeneraci, výkonu
  • Náhrady zameškaných tréninků v době trvání kurzu
  • Krásný pocit, co jsi pro sebe udělala
  • Levnější kurzovné z důvodu letních dovolených
POPIS KURZU
Nasbírej nové zážitky v trailovém kurzu a nauč se techniku na měkkém povrchu. Stezky Divoké Šárky ti nabídnou spoustu možností ke krásným výběhům. V kurzu si kromě zpevnění kotníků také zlepšíš kondičku, protože běhání v terénu může být někdy výzva. Úrovní kurz odpovídá cca kurzu Nauč se uběhnout 5 km. Kurz není nejlepší volbou pro úplné začátečnice, je spíš pro běžkyně, které 5 km už uběhnou.

TERMÍN KURZU: každé úterý 2. 7. - 27. 8. 2024 18:30 - 19:45 - 9 lekcí

ZÁZEMÍ: Naše šatna je na FTVS, v areálu vedle hlavní budovy. Projdi brankou, kterou najdeš vpravo od hlavní budovy a pokračuj dál do atletických šaten, po cestičce, která se stáčí doleva. Tam ti trenérka odemkne šatnu, kde si necháš věcí. V šatnách jsou k dispozici sprchy a wc.

CENA
: AKČNÍ CENA 2 590,- Kč za účastnici

PŘÍSPEVĚK OD POJIŠŤOVNY: Na uhrazení kurzu je možné uplatnit příspěvek od zdravotní pojišťovny. Příklad využití od VZP . S dotazy nás neváhejte kontaktovat na email: zc.tahebudj@aktak

FIREMNÍ BENEFITNÍ PROGRAMY:
kurzy lze hradit pomocí firemních benefitních programů - Edenred, Benefity, benefity plus, Pluxee (Sodexo) - k platbám přes tyto benefity je připočteno 10% ceny (poplatek benefitní společnosti); možnost platby přes FKSP - fakturace přímo na zaměstnavatele.
S dotazy nás neváhejte kontaktovat na email: zc.tahebudj@aktak

CHCEŠ VĚNOVAT KURZ JAKO DÁREK?

Napiš nám na zc.tahebudj@aktak a my ti rádi vystavíme dárkový voucher.

TRENÉR:
Na tréninky se na tebe těší různí trenéři