DALA SIS NOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ?

Pokud jsi odpověděla, že ano, tohle je článek přímo pro tebe na míru. Rozbíháme totiž novoroční kurzy. I když nám napadla nádherná sněhová pokrývka, nenechávej své tenisky v koutě. A navíc, to, že teď sníh je neznamená, že bude i v lednu. Těšíme se, že spolu s trenérkami a trenéry zažijeme energii a endorfiny a nabitou zimní běžeckou sezónu.


Co tě v zimním kurzu čeká?

Přátelská atmosféra, kde se budeš cítit příjemně. Tréninky jsou promyšlené od zahřátí, přes tipy a cviky na techniku, běžecké úseky, prokládané chůzí a pauzami, až po závěrečné zklidnění. Vždy víš, co se bude dít. Odcházíš plná zážitků, úsměvů a zasloužených endorfinů z aktivity venku na vzduchu.

Profesionální trenéři, kteří vysvětlují, chválí a přizpůsobí trénink nejen těm nejrychlejším, ale i těm posledním. Na jaké kurzy se můžu těšit?

I když na zimu otvíráme méně kurzů věřím, že si vybere každá.

Připravili jsme pro vás jak kurzy pro začátečnice, tak i pro pokročilejší běžkyně a zkušené matadorky. Můžete se těšit na kurzy Trailu, Nauč se uběhnout 3, 5 a 7 km, závodní speciály, ranní lekce a dokonce i běžeckou přípravu v tělocvičně.No a pokud chceš, můžeš si třeba dávat opáčka Nauč se uběhnout 5 km víckrát za sebou.

Lokality: od pondělí do čtvrtka se na tebe těšíme na Letné (lokace Stromovka), úterky a čtvrtky patří Divoké Šárce s ve středu je také již zmíněná tělocvična na Praze 4.

Trenéři: těší se na vás Michal Štohanzl, Katka Martínková, Mája Krauzová, Petra Heřman, Adéla Pecháčková, Anežka Ševčíková, Katka Kunštová, Johny Alaskan, Eva Novotná, Ondra Zadrobílek a Martin Levý.


Těšíme se na nové i známé tváře! Také tě může zajímat, že:

Pokračujeme i v oblíbených online kurzech. Vybírat můžeš z Nauč se uběhnout 10 km nebo od ledna z Novoročního kurzu do sluchátek pro začátečnice či Pokročilého kurzu do sluchátek. Ve všech se nám bude věnovat Anička Rohulánová, zkušená trenérka (nejen) do sluchátek.

Zajímají tě další otázky? Čti dál:


Jak dlouho kurzy trvají a jaké je kurzovné?

Kurzovné zohledňuje délku kurzů (7 - 10 týdnů), náklady na jejich pořádání, i dobu, kdy jej zakoupíš. Motivujeme k včasným přihláškám, které nám moc pomáhají zajistit hladký rozjezd. Zároveň se i ty můžeš začít těšit dřív na podzim. Stále platí nižší pokračující cena pro ty, které už kdykoliv běhaly - jako poděkování za přízeň.

Pokud bys ráda jakékoliv dva termíny nakombinovala, ozvi se nám. Dáme ti obratem vědět slevu na druhý kurz.

TIP: zdravotní pojišťovny přispívají na pohybové aktivity, více informací je přímo u kurzů.


Jak fungují náhrady tréninků, když někdy nemůžu dorazit na trénink?

V nabídce je dostatek kurzů, abys v případě, že někdy zameškáš, mohla nahradit trénink za doby trvání toho svého na jiném souběžném. Není třeba se dopředu hlásit, stačí dorazit. Pokud si nejsi jistá zázemím nebo úrovní, zavolej na kontaktní telefon. Pokračující běžkyně si na novoročním kurzu mohou nahradit podzimní tréninky.


Mohu kurz uhradit z benefitních bodu, jako je např. Benefit Plus nebo Sodexo Flexi pass karta? Může mi kurzovné hradit zaměstavatel?

Určitě můžeš, prosím počítej s navýšením kurzovného o 10%, ze kterého pokryjeme provizi benefitní společnosti. Děkujeme za pochopení.

Pokud tvůj zaměstnavatel podporuje zdravý životní styl a kurzovné ti proplatí, rádi vystavíme fakturu bez jakéhokoliv navýšení. V tomto případě neplatí nutnost úhrady do určitého data k získání nejvýhodnějšího kurzovného.

Pokud bys odpověď na svoji otázku hledala marně, volej a piš. Na emailu, whatsappu a telefonu se těší Katka Kunštová, na ostatních sociálních sítích taktéž Katka a nebo Johny Alaskan.

Těšíme se na novoroční kurzy