Barevný běh 🎨🌈
Sraz u ZŠ Kupky v 17h
Vezmi si bílé tričko (které když nepůjde vyprat, tak ti to nebude vadit - ale mělo by to jít 😁) a vyběhneme kousek po Dobrušce a práškovými barvičkami se pořádně zmažeme 😁☀️
Vemte s sebou děti, kamarády, rodinu, kohokoliv. Loni děti jely na kole, takže trasu uzpůsobíme 💪🏻
Tempo naprosto pohodové!!!
Barvičky máme 🎨








