Projekty Rozběháme Česko:
Kurzy
Registrace
FAQ
Trenéři
Blog
Galerie
Tvůj profil
I vysvědčení možná bude 😁
po 29.6.2026 / 17:00
(
Rozběháme Kladno
)
Informace
V pondělí zakončíme konec školního roku u Kojota s opékáním buřtů. Sraz od 17 h u Mazaného Kojota . Buřty každý své, pitivo u Kojota . Prosím k potvrzení účasti nejdéle do soboty, Děkuji
V případě nepřízně počasí, bude od 17:00 posezení uvnitř
Účastníci
Otevřít v aplikaci
Košík