PříBĚH běžkyně Soni - od neběžkyně, přes běžeckou svatbu až po....?

29. 03. 2018 – Aktuality, Řekli o nás

Soňa s námi běhá už 4 roky, tedy téměř od samého začátku, co kurzy Jdu běhat vznikly :) Jako redaktora se z úplné neběžkyně díky "obětování se pro článek" a vyzkoušení běhání v běžecké skupině běžkyní nakonec opravdu stala. Dokonce až takovou běžkyní, že její svatba bude běžecká přímo na pražském půlmaratonu. Nyní běhá pravidelně a se svým nastávajícím Michalem společně píší běžecky zaměřený blog Running2.

Jaká byla Soni reakce po prvním skupinovém tréninku s Jdu běhat?

"Tohle mě nadchlo! Ano, běhat v holčičí skupině, kde jsou na tom holky s výkonností stejnou jako já a kde si nemusím na nic hrát, ani se bát večer běhat sama. A tak jsem se přihlásila do svého prvního běžeckého, desetitýdenního kurzu Jdu běhat."

DSC_0765.jpg

Soňa začala s kurzem "Vypiluj si pětku". Nyní se vedle pravidelného středečního trénování s Jdu běhat účastní i různých závodů.

"S holkama ze skupiny jsem byla i na svém prvním půlmaratonu. Nebyla jsem tam sama a všechny jsme se podporovaly. Ty, které běžet nemohly, nám s transparenty v ruce fandily na trati, a také trenéři. Uběhla jsem ho a potkala tam na společném obědě Michala. S holkama jezdíme na závody pořád nebo se na nich potkáváme. Je fajn mít podporu těch, které znáte. Je to už vlastně taková běžecká rodina."

Celý příběh o tom, jak se Soňa z neběžkyně stala bězkyní se dočteš na jejím blogu tady. Děkujeme Soně za její inspirativní příběh a pokud i Ty chceš začít běhat, oceníš dodatečnou motivaci skupiny a rady od zkušených trenérů, přidej se k nám na právě začínajících jarních kurzech.Další příspěvky