ANIMAL FLOW: Nauč se pohyb šelmy. Už od 2. 11. na Letné.

21. 10. 2021 – Aktuality, Pro média

Už jsi slyšela o "Animal Flow"? Jedná se o přirozené pohyby napodobující zvířata. Šelma, medvěd, opice, škorpion a spousta dalších. Žádné činky, ale čirá inspirace z přírody.


Co tě na Animal Flow bude bavit? Hravost, pestrost a nové zkušenosti.


Co ti Animal Flow přinese? Stabilitu, mobilitu, vnímání svého těla, a navíc i zdravou kompenzaci běhu nebo jiného sportu. Šetrně, protože pracujeme jen s vlastní vahou.


Pro koho? Pro úplné začátečnice, a to i pro začátečnice ve cvičení i běhu. Ale kurz tě bude bavit i pokud už běháš a chceš si zpestřit podzim o další zábavný pohyb venku.


Kdo tě povede? Povede tě super trenér Adam, který má nejen spoustu energie, ale i zkušeností a pochopení pro nováčky. Seznam se s ním TADY a o jeho životní cestě si přečti níže.


Co bude náplní kurzu? Naučíš se rozcvičení s důrazem na zápěstí, aktivovat střed těla, základní lokomoce (pohyby v prostoru) a také jednotlivé “animal” prvky, ze kterých se časem naučíš tvořit sestavy - animal flows. Pokud bychom šli víc do hloubky, tento typ pohybu je skvělý i pro práci naší hlavy, protože jej provádíme ve všech třech rovinách, narozdíl od pohybů, které zapojují pouze roviny dvě (běh, dřep, klik atd).


Mrkni na video pohybů, ke kterým budeme postupně směřovat: TADY. Že je Animal Flow skvělé i pro běžkyně, dokazuje Marcela Joglová v tomhle parádním videu (link vede na storíčko na instagramu): TADY.


Praktické záležitosti: Minikurz s Adamem zahrnuje 5 lekcí každé úterý večer a hledáme na něj minimálně pět a maximálně sedm žen, které si budou chtít animal flow zkusit a vcítit se do pohybů šelmy :) Lekce budou probíhat v jogovém studiu YOGARDEN na adrese Letenské náměstí 1. Lekce trvá od 20:15 do 21:05. Délku 50 minut považujeme za ten správný čas flow pocítit a zároveň odejít po dvou jako lidé :) Animal flow je fotogenická záležitost, na kurzu tedy budeme fotit, ale zveřejňujeme jen lichotivé fotky.

AKTUALIZACE: NYNÍ MŮŽEŠ PŘIJÍT AF VYZKOUŠET I JAKO JEDNU LEKCI:

ÚTERÝ 23.11.2021

ÚTERÝ 30.11.2021


O trenérovi Adamovi: Adam studuje magistra na FTVS, je hráč basketu a Animal Flow se věnuje jako jeden vůbec z prvních lektorů v Praze. V roce 2020 absolvoval certifikované mezinárodní školení a od té doby už získal zkušenosti s celou řadou těch, kteří se AF teprve učí. Chceš se o Adamovi i o Animal Flow dozvědět víc? Přečti si pěkný rozhovor TADY.


Proč Animal Flow právě v Jdu běhat? Protože je to zábavné cvičení, které funguje jako skvělý “kompenzační” pohyb pro běžkyně. A zároveň je Animal Flow parádní, i když zrovna neběháš. V Jdu běhat věříme v pestrost pohybu. Proto se ani na běžeckých kurzech nevěnujeme jen jednotvárnému výklusu. Rádi bychom teď možnost zažít pestrost Animal Flow nabídli všem.

Už se nemůžeme dočkat této novinky!

MŮŽEŠ PŘIJÍT AF VYZKOUŠET I JAKO JEDNU LEKCI:

ÚTERÝ 23.11.2021: https://www.jdubehat.cz/#!/kurz/1061

ÚTERÝ 30.11.2021: https://www.jdubehat.cz/#!/kurz/1068Další příspěvky