Adventní speciály

07. 11. 2019 – Aktuality

I na adventní období jsme si pro Tebe připravili oblíbené speciály. Proč vlastně každé období vymýšlíme nové a nové kurzy? V první řadě děláme kurzy právě pro Tebe a proto si pečlivě pročítáme všechny komentáře, emaily, bavíme se s Tebou na kurzu a pak sedíme, diskutujeme a snažíme se, aby si každá našla to, co jí sedí nejvíce. A na které speciály se můžeš těšit tentokrát?

V loňském roce byl velice oblíbený kurz Výběhy za vánoční atmosférou a proto jsme ho zařadili i letos. Proč je tento kurz tak oblíbený? Protože se za ničim nehoníme. Jdeme si “jen” vyčistit hlavu do předvánoční Prahy a útéct tak shonu, který nás čeká. Vánoční výběhy jsou určeny pro běžkyně, které mají za sebou kurz Nauč se uběhnout 5 km nebo Vypiluj si pětku. V kurzu běháme kolem 7:00 min/km, ale jestli jsi rychlejší, neboj se přidat. Chceš si běhat jen tak na pohodu a užít si krásné výhledy na Prahu? Přihlaš se na jeden z našich adventních kurzů.

HVĚZDA: Výběhy za vánoční atmosférou ve středu s Lenkou

STROMOVKA: Kurz pro zralé dámy: Výběhy za vánoční atmosférou ve čtvrtek s Honzou

ANTHROPOS: Výběhy za vánoční atmosférou v pondělí s Hankou

STROMOVKA Výběhy za vánoční atmosférou v neděli s Evou

STROMOVKA: Krátké výběhy za vánoční atmosférou v pondělí s Májou

STROMOVKA: Dlouhé výběhy za vánoční atmosférou v pondělí s Denisou

Tento rok jsme se rozhodli zařadit úplnou novinku a to je Funkční běžecký trénink na kryté dráze. Tento kurz je asi nejvíce podobný našim kurzům v tělocvičně, kdy posílíme celé tělo tak, aby bylo připraveno na jaře vyběhnout v plné síle. :-) Díky tomuto speciálnímu kurzu si udržíš běžeckou formu a posílíš tělo tak, aby se Ti lépe běhalo a zároveň abys byla celkově fit. Využijeme vlastní váhu těla a zařadíme i různé pomůcky. Dozvíš se o kompenzačních cvičeních specificky pro běh, ale i obecně pro získání správných posilovacích návyků pro život. Kurz probíhá na kryté běžecké dráze FTVS na Divoké Šárce (budeš potřebovat čisté boty do tělocvičny), vede jej fantastický Michal Štohanzl a je určen pro začínající i pokročilé běžkyně.

Mnoho z nás chce běhat jen pro dobrý pocit a k tomu mít správnou techniku. Ale je tady i řada z nás, které potřebují mít jasný cíl a tím se i motivovat. Protože jsme každá jiná, připravili jsme i kurz pro běžkyně s jasným cílem. Chci zaběhnout desítku pod 55 minut. Pokud Tě motivuje tato meta, můžeš se zapsat na waiting list do již plného kurzu Rychlá desítka pod 55 minut. Napiš Páje na pavla@jdubehat.cz a kdyby se místo uvolnilo, určitě Ti dá vědět.

Adventní NOVINKA ve STROMOVCE: Nauč se uběhnout 15 km

Běháš kolem 10 km, ale na půlmaraton si ještě netroufáš? V tom případě je tento kurz přesně pro Tebe! Začínáme na vzdálenostech 10 km a postupně zvyšujeme. Tréninky jsou pestré, od zrychlovaných rovinek přes trénink na schodech, v kopcích, delší tratě i kratší rychlé úseky prokládané pauzami. Zažiješ tréninky, které Ti zlepší techniku, rychlost a budou Tě bavit.

POZOR od 20.12 - 4.1. neběháme, ale rádi Tě mezi svátky uvidíme na našich charitativních výbězích. :)Další příspěvky