Výhody běhání na podzim

16. 08. 2019 – Aktuality, Běžecké rady & tipy

Někdy si říkáš proč běhat, proč běhat právě teď, proč … Každá občas máme období, kdy vlastně nevíme a chceme najít těch pár důvodů, po kterých si řekneme “Tak jo, jdu do toho”. :-) Na jaře se rozběháme, je krásné počasí, my se těšíme na léto a chceme být v kondici, abychom si ho mohli užít se vším všudy. V létě je to dovolená, grilovačka, prodloužený víkend, grilovačka...a najednou se motivace vytratí a je těžké se do toho zase dostávat znova a znova. My pro Tebe proto máme 5 důvodů, proč se k běhání vrátit zrovna na podzim a nebo v něm po létě nepřestat!

Celý článek

Běžecký seriál naší Katky - dostaň běh do života

12. 08. 2019 – Aktuality, Běžecké rady & tipy

Katku některé z vás už znají a pro ty, co ještě ne, je to ta usměvavá holka, která se do týmu Jdu běhat přidala v únoru a od té doby je stále v poklusu a vymýšlí, jak vám přiblížit Jdu běhat z jiného pohledu a přinést vám zajímavý běžecký obsah. Právě teď každý týden na instagramu přináší vhled do toho, jaké bylo přijít do neznámé skupinky, s neznámou trenérkou poprvé, jaký byl trénink, co jí jde, co jí nejde.

Celý článek

Nevíš jak trénovat na dovolené? Nevadí. My Ti to ukážeme!

10. 07. 2019 – Aktuality, Běžecké rady & tipy

Začala nám doba dovolených a i díky tomu, mnoho z nás, opustila pravidelnost v tréninku. Není se čemu divit. V létě jezdíme na dovolené, setkáváme se více s přáteli, vyměníme běh například za inline brusle a kolo, nebo se nám v těch vedrech prostě nechce. Důvodů je mnoho :-) My jsme se letos ale rozhodli, že právě přes léto Ti každý týden přineseme jedno běžecké video, které jsme pro Tebe připravili s Petrem Soukupem.

Celý článek