Jdu běžkovat

02. 09. 2019 – Aktuality

JDU BĚŽKOVAT je prima víkendový běžkařský kurz v Bedřichově pro všechny ženy. I pro ty, které s námi neběhají. Jdu běžkovat pořádáme s fantastickými ohlasy už sedmým rokem! Každoročně je kapacita rychle naplněná, proto neváhej a pokud máš zájem, vyber si jeden z termínů a pojeď si s námi užít sportovní víkend plný legrace v bílé stopě!

Celý článek

Jak začít běhat a nepřestat

01. 09. 2019 – Aktuality, Běžecké rady & tipy

Minulý měsíc jsme se ve videích zaměřili na to nejdůležitější. Byly to základy běžecké techniky, kdy ses dozvěděla, jak je to s došlapem, jak mít postavené tělo, jak na pohyb rukou a jak správně při běhu dýchat. Ale je to opravdu to nejdůležitější? :-) Proto jsme se tento měsíc zaměřili hlavně na to, jak vůbec začít běhat a jak u běhu vydržet. Protože není to jen o technice, ale také o motivaci!

Celý článek

Rozhovor s běžeckou trenérkou Míšou

26. 08. 2019 – Aktuality, Rozhovory s trenéry

Co dělají trenéři Jdu běhat, když zrovna netrénují? Slyšela jsi někdy o SKYRUNNINGU? Zní Ti to jako běhání v oblacích? Nám totiž také. :-) Co to doopravdy je, proč to má ráda a jak je v tom úspěšná nám prozradí naše trenérka Míša. Určitě si rozhovor přečti, protože se dozvíš věci, které jsi možná nevěděla.

Celý článek

Kde budeme běhat na podzim? 10 LOKALIT V PRAZE, 3 V BRNĚ!

20. 08. 2019

Podzimní kurzy Jdu běhat budeme mít na podzim v deseti lokalitách v Praze a ve třech lokalitách v Brně. Kromě tradičních zázemí ve Stromovce, na Hvězdě, v Prokopském údolí, v Divoké Šárce, v Kunratickém lese a na Černém Mostě, navážeme na nové jarní lokality v Hostivaři, v Modřanech, v Letňanech a na Pražského povstání, které byly velice oblíbené. V Brně budeme na podzim zase běhat ve všech třech našich lokalitách a to konkrétně v Komárově, v Lužánkách a Anthroposu.

Celý článek

Výhody běhání na podzim

16. 08. 2019 – Aktuality, Běžecké rady & tipy

Někdy si říkáš proč běhat, proč běhat právě teď, proč … Každá občas máme období, kdy vlastně nevíme a chceme najít těch pár důvodů, po kterých si řekneme “Tak jo, jdu do toho”. :-) Na jaře se rozběháme, je krásné počasí, my se těšíme na léto a chceme být v kondici, abychom si ho mohli užít se vším všudy. V létě je to dovolená, grilovačka, prodloužený víkend, grilovačka...a najednou se motivace vytratí a je těžké se do toho zase dostávat znova a znova. My pro Tebe proto máme 5 důvodů, proč se k běhání vrátit zrovna na podzim a nebo v něm po létě nepřestat!

Celý článek

Běžecký seriál naší Katky - dostaň běh do života

12. 08. 2019 – Aktuality, Běžecké rady & tipy

Katku některé z vás už znají a pro ty, co ještě ne, je to ta usměvavá holka, která se do týmu Jdu běhat přidala v únoru a od té doby je stále v poklusu a vymýšlí, jak vám přiblížit Jdu běhat z jiného pohledu a přinést vám zajímavý běžecký obsah. Právě teď každý týden na instagramu přináší vhled do toho, jaké bylo přijít do neznámé skupinky, s neznámou trenérkou poprvé, jaký byl trénink, co jí jde, co jí nejde.

Celý článek

Nevíš jak trénovat na dovolené? Nevadí. My Ti to ukážeme!

10. 07. 2019 – Aktuality, Běžecké rady & tipy

Začala nám doba dovolených a i díky tomu, mnoho z nás, opustila pravidelnost v tréninku. Není se čemu divit. V létě jezdíme na dovolené, setkáváme se více s přáteli, vyměníme běh například za inline brusle a kolo, nebo se nám v těch vedrech prostě nechce. Důvodů je mnoho :-) My jsme se letos ale rozhodli, že právě přes léto Ti každý týden přineseme jedno běžecké video, které jsme pro Tebe připravili s Petrem Soukupem.

Celý článek