Známe jména našich ambasadorek

09. 03. 2020 – Aktuality

Nedávno jsme u nás na fb stránkách vyhlásili výzvu, že hledáme ambasadorky našich běžeckých kurzů. Sešlo se nám přesně 50 odpovědí a my měli co dělat, abychom z nich vybrali jen tři. Ale nakonec jsme se shodli, že dámy, které vám níže představíme, jsou ty, u kterých by mohlo být zajímavé sledovat jejich cestu k prvním kilometrům.

Celý článek

Příspěli jsme na Jizerskou magistrálu

05. 03. 2020 – Aktuality

Upravit najednou celou lyžařskou magistrálu trvá čtyřem profesionálním řidičům osm až deset hodin. Bez sponzorů a všech možných příspěvků se Jizerská magistrála neobejde. A právě proto jsme se rozhodly, že i my přispějeme malým finančním darem z každé běžkyně, která kurz zaplatí.

Celý článek

Jak začít běhat a objevit v sobě novou vášeň

02. 03. 2020 – Aktuality, Běžecké rady & tipy

Nazout boty, obléct nově koupené tričko a hurá ven. „Dneska už fakt začnu. Chci. Musím,” přesvědčuješ se už po několikáté v řadě dnů za sebou. My ti z vlastní zkušenosti povíme, jak začít běhat, jak si vybrat vhodnou běžeckou obuv, jestli se dá běhat i v zimě, správné dýchání, jak si opravit běžeckou techniku nebo i co jíst a co naopak nejíst.

Celý článek

Chceš zkusit půlmaraton?

21. 02. 2020 – Běžecké rady & tipy

Víš, co je krásné na běhání? Že časem ti přijde, že vzdálenosti nejsou pro tebe limitem. Že limitem je pro tebe hlava a vědomí, že dál nebo rychleji už prostě běhat nechceš. Ale nám v Jdu běhat můžeš věřit, že zaběhnout si takový půlmaraton se dá ještě s klidnou hlavou a lehkým krokem.

Celý článek

Hakuna Matata neboli žádné problémy ...

19. 02. 2020 – Aktuality

V tomto duchu se nesl celý kurz, který jsme na podzim vypsali jako úplnou novinku. Některé běžkyně vlastně ani nevěděly, co od toho čekat. Vlastně především chtěly vypnout od běžných starostí, pobavit se ve skupině a přitom se proběhnout...

Celý článek