Rozhovor s běžkyní, jak začít a nepřestat

25. 10. 2015 – Aktuality, Běžecké rady & tipy

Rozhodnutí obout tenisky a vyběhnout ven závisí na každé jednotlivé běžkyni. Svět běžců se může zdát některým neproniknutelný. A to je škoda! Přinášíme proto rozhovory s jednotlivými běžkyněmi, abychom běžecký svět přiblížili a ukázali, že není tak neprostupný, že běhat se dá naučit a že to je v důsledku jedno z nejlepších rozhodnutí, které můžeš v životě udělat. “Jdu běhat!” není jen zvolání ve dveřích, když vybíháš z domu, jsou to i osvěžující, pohodové běžecké kurzy pro ženy, které nás baví. Tentokrát jsme z Jdu běhat vyzpovídali sympatickou běžkyni Elišku.

Celý článek

Co říkají kurzistky z Jdu běhat? Aneb, co nás nabíjí chutí organizovat další kurzy :)

01. 06. 2015 – Aktuality, Řekli o nás

Běhání je barevné, veselé a baví nás! Máme obrovskou radost, že pomáháme v začátcích běhání všem, které se rozhodnout zařadit běh do života. Vrací se nám to v podobě super pocitu a energie. Tady dáváme všanc pár slov na ukázku, ať víte, co nás nabíjí :) "Kdyby takto vypadala tělesná výchova na školách, holky by neměly mindráky z tělocviku." "Díky, že jste vymysleli takovou aktivitu :) Díky vám jsem tentokrát doopravdy začala běhat :)" "Já jsem byla z pondělního tréninku nadšená :) moc se mi to líbilo, je to velmi komplexní, propracované a ...

Celý článek

Jak dlouho trvá naučit se uběhnout 5 km

17. 05. 2015 – Aktuality, Běžecké rady & tipy

Začít s běháním na podzim? Natrénovat na svůj první závod v příštím roce? Proč ne? Holky z jdubehat.cz vám poradí, jak na to. Vstát z pohovky, nazout tenisky a vyběhnout do parku je pro spoustu lidí nepředstavitelné. Pokud se k tomu ale jednou odhodláte, je klidně možné, že se na běhání stanete časem i závislí. Ideálním cílem pro začátečníky je naučit se uběhnout 5 kilometrů. Magická pětka pak otevírá cestu k dalším běžeckým zážitkům a cílům.

Celý článek

Jdu běhat v časopise Elle

20. 11. 2014 – Aktuality, Řekli o nás

Vždy nám udělá radost, když se o Jdu běhat objeví článek - tentokrát se v listopadovém časopisu ELLE (str. 187-188) dočteš, jak začínala s během Helča - že i její běžecké začátky šly přes pár kotrmelců a proč vlastně Jdu běhat založila :)

Celý článek