Dárkové poukazy

Daruj radost z běhání! Anebo dej svým blízkým tip na dárek pro sebe :)

Dárkový poukaz Jdu běhat můžeš koupit na našem webu a udělat s ním radost přítelkyni, ženě, sestře, mamince, dceři, kamarádce nebo třeba kolegyni... Dárkový poukaz na novoroční online kurz


Dárkový poukaz na jarní kurz v PrazeDárkový poukaz na balíček tréninkových nahrávek do sluchátek
DOPORUČUJEME! 

Pokud chceš přidat pod stromeček k poukazu i něco praktického, malinová běžecká čelenka je jasná volba. Při objednávce do 5.12. ti ji doručíme ještě pod stromeček. Klikni sem.


Ať už zvolíš kterýkoliv poukaz, do poznámky, prosím, uveď jméno obdarované. Po úhradě si můžeš poukaz rovnou stáhnout a hned předat radost.


Jaké novoroční online kurzy připravujeme? 

  • Nauč se uběhnout 3 km, Nauč se uběhnout 5 km i pokročilé Nauč se uběhnout 7/10 km. Online kurzy běží od 17.1. do 18.3.2022. Novoroční online kurzy na web vypíšeme 20.12.2021.

Jaký offline program na jaro 2022 v Praze chystáme?

  • Klasické skupinové kurzy budou v lokalitách Stromovka, Modřany, Kunraťák, Hostivař i Hvězda, vždy kolem 18:30, jednou týdně po dobu 13 týdnů. Pokud tě zajímá konkrétní den a úroveň, neváhej zavolat Helče na 774 282 883 a řeknu ti předpokládaný jarní kalendář. Jaro bychom rádi odstartovali v týdnu 21.3.2022. Pokud bude zlobit covid, tak co nejdříve to bude možné. Posun startu kurzů není důvodem pro žádnou kompenzaci poukazu. Jarní kurzy na web vypíšeme 14.2.2022.

Jaký je rozdíl mezi online kurzem a balíčkem nahrávek? 

  • V online kurzu je běžkyně součástí virtuální běžecké skupinky, kde je v kontaktu s trenérkou i ostatními. Tady se může ptát i sdílet zkušenosti. Balíček nahrávek je "zmenšená" verze celého kurzu, kdy obdarovaná dostane nahrávky ke stažení a motivace vyběhnout bude čistě na ní. Obě varianty jsou skvělé a motivační. Záleží na osobnosti obdarované. Neváhej zavolat Helče na 774 282 883 a poradit se.

Jaké jsou podmínky?

  • Darující nemusí při koupi poukazu vybírat úroveň ani lokaci, vše si vybere až obdarovaná při uplatnění poukazu.
  • Poukaz platí na libovolný základní nebo pokročilý kurz s volnou kapacitou, který je v době uplatnění vypsaný na našem webu. 
  • Datum, do kterého je nutné poukaz uplatnit, je uvedený přímo na něm. Uplatnění = obdarovaná vyplní přihlášku a my jí zapíšeme na kurz. Ten může začínat i později.
  • Na poukaz se vztahují stejné obchodní a storno podmínky, jako na přihlášku na kurz. Poukaz na jarní offline kurz je možné v případě zájmu uplatnit na jeden novoroční online kurz+balíček nahrávek+čelenka nebo na tři balíčky nahrávek+čelenka. Poukaz na offline kurz není nahraditelný individuálním tréninkem. Poukazy nejsou vratné. Poukazy jsou převoditelné v době platnosti na jinou ženu.


Klikni sem a máš dárek hned.