Zvedli jsme z gauče už 3000 žen

04. 04. 2018 – Aktuality, Pro média, Řekli o nás

…a jak to celé začalo?

Na jaře 2013 se Helena rozhlížela po kurzu běhání v Praze. Snila o kurzu, který by učil úplné začátečnice sportovat a mít rády pohyb, kde by byla příjemná atmosféra a vlídné vedení trenérů. Přála si, aby tam mohla přijít rovnou z práce a potkávala na kurzu vždy stejné tváře, které se podporují a radují ze svých pokroků. Žádný takový nenašla. Proto založila Jdu běhat. Projekt odstartoval prvním kurzem “Nauč se uběhnout 5km“ a probíhal ve Stromovce. Od jara 2013 vedly kurzy tři sympatické trenérky - Adéla, Aneta a Anička. Právě ony vdechly Helenině snu život, trénovaly začínající běžkyně mile a motivovaly je tak k dalšímu sportování. Časem se připojovali další trenérky a trenéři, s křestními jmény nejen od A ;-). Do týmu přibyla Míša na marketing a také koordinátorky tréninků. Tým Jdu běhat tak tvoří profesionální sportovci i holky z organizačního týmu, které běhají rekreačně.

příběh jdu běhat.png

Co v Jdu běhat najdeš?

Pečlivě zorganizované běžecké kurzy v malé a stále stejné skupince běžkyň na jedné vlně. Těš se na rady milého a sympatického trenéra, který Ti vysvětlí vše od dýchání, přes došlap až po regeneraci. Nezáleží na tom, jestli chceš s běháním začít, nebo trénovat na půlmaraton, v základních i pokročilých kurzech najdeš vše. Také dostaneš plán, jak běhat do dalšího tréninku. Je na nás spolehnutí a tréninky nerušíme. A protože víme, že žiješ nejen běháním, tak Ti nabízíme náhrady za zmeškané tréninky.

Ve všech lokalitách tréninků v Praze, Brně a Ostravě jsme zajistili příjemné zázemí se zamykací převlékárnou, sprchou, pitím a milou koordinátorkou, která je Ti k ruce před tréninkem a po něm :-).

Z čeho máme radost?

Že jsme za 5 let zvedli z gauče už 3 000 žen, aby si šly každý týden zaběhat. A ještě větší radost máme z toho, že třetina z nich běhá s Jdu běhat dlouhodobě. Jsme rádi, že je o kurzy zájem celoročně, proto běháme ve všech ročních obdobích a za každého počasí. Díky tomu neupadáme do zimního spánku.

Co nás žene do dalších km?

Díky odpovědím běžkyň na naše dotazníky se trenérsky i organizačně stále zlepšujeme. Rozšiřujeme nabídku o nové kurzy, nová zázemí a pracujeme na dalších zlepšeních, aby se Ti s námi běhalo jedna radost.

TIP: Mrkni se na náš Instagram a Facebook, ať víš o všech soutěžích, nových kurzech a radách k běhání. A jestli chceš párkrát do roka dávku tipů pohodlně do e-mailu, tak se přihlas k našemu newsletteru.

„Jste skvělí a fandím vám! :-) Díky Jdu běhat jsem otestovala sebe sama a překonala jsem svoji zdánlivě nepřekonatelnou averzi k běhu. Dnes běhám ráda, "nakazila" jsem už i rodinu, takže mám radost!"Další příspěvky