Získej tipy do začátků a vyzkoušej si trénink

15. 03. 2023 – Aktuality

Trénink NA ZKOUŠKU je určený pro tebe, pokud chceš začít běhat a váháš, jak na to, jestli je celý kurz pro tebe to pravé. Vyzkoušíš, jak se vedený trénink liší od toho, když jdeš běhat sama. Rovnou si odneseš tipy a informace, které se hodí do běžeckých začátků. Zjistíš, jak probíhají kurzy v Jdu běhat a jak se díky nim můžeš rozběhnout. Budeme střídat chůzi, pomalý běh a jednoduchá běžecká cvičení, není třeba se ničeho bát, ať je tvá kondice jakákoli.


KDY?

Středa 22.3.2023 od 18:45 do 19:45


KDE:

Vyrážíme z Letohradské 62, nedaleko Letenského náměstí, školka Rozárka. Tady si můžeš odskočit, nechat věci ve společné místnosti i se převléci. Běžecký trénink proběhne na nedaleké Letné. Pro hladký průběh je potřeba dorazit do zázemí, děkujeme. Zázemí je k dispozici od 18:35.


JAK SE PŘIHLÁSIT? KLIKNI SEM.


CO S SEBOU?

  • vhodné oblečení a obutí na trénink podle aktuálního počasí a oblečení na převlečení po tréninku.
  • otázky, na které by ses chtěla zeptat, co se týče běhání i co se týče kurzů Jdu běhat

VSTUPNÉ?

300 Kč

Po úhradě budou mít účastnice na kurzy zvýhodněnou cenu pro pokračující, která je o 400 Kč nižší, než cena základní. Vstupné není v případě neúčasti vratné, děkujeme za pochopení. Pokud už jsi na jarní kurzy 2023 přihlášená a ráda bys také dorazila, přihlaš se, do poznámky jen napiš “Už běhám” a dále k úhradě nepokračuj, zapíšeme tě zdarma :)


PŘIHLÁŠKY: TADY


Těšíme se na viděnou na akci nebo na jarních kurzech. V březnu a dubnu startují jak kurzy pro začátečnice "Nauč se uběhnout 3 km" nebo "Nauč se uběhnout 5 km" , tak i pokročilejší “Nauč se uběhnout 7 km” nebo “Vypiluj si techniku". Kurzy a více info o tom, co děláme najdeš na jdubehat.cz.

Ještě než se bude konat akce, s námi můžeš být v kontaktu na Facebooku a instagramuDalší příspěvky