ZAMILUJ SE DO BĚHÁNÍ I NA PODZIM!

07. 08. 2023 – Aktuality

Rozbíháme podzimní kurzy. Nenechávej své tenisky v koutě. Těšíme se, že spolu s trenérkami a trenéry zažijeme energií a endorfiny nabitou podzimní běžeckou sezónu.


Co mě v podzimním kurzu čeká?

Přátelská atmosféra, kde se budeš cítit příjemně. Tréninky jsou promyšlené od zahřátí, přes tipy a cviky na techniku, běžecké úseky, prokládané pauzami, až po závěrečné zklidnění. Vždy víš, co se bude dít. Odcházíš plná zážitků, úsměvů a zasloužených endorfinů z aktivity venku na vzduchu.

Profesionální trenéři, kteří vysvětlují, chválí a přizpůsobí trénink nejen těm nejrychlejším, ale i těm posledním.

A pro radost i motivaci rozdáváme během podzima běžeckou čelenku Jdu běhat a praktický vak Jdu běhat třeba na vaše běhačky.


Na jaké kurzy se můžu těšit?

Na podzim si vybere každá. V pondělí např. ve Stromovce poběží kurz Nauč se uběhnout 7 km s Májou Krauzovou, v úterky pokročilé vyladí techniku v terénu na TRAILU v Šárce nebo ve středu se pokročilé rozběhnou na Vypiluj si závodní formu s Honzou Bielikem aliaz Johnym Alaskanem.

Otevíráme spoustu možností pro začátečnice: Kunraťák v úterý a čtvrtek dopo, Hvězda ve středu, Hostivař ve čtvrtek a Modřany v pondělí a ve čtvrtek. Samozřejmě také Stromovka od pondělí do čtvrtka. Můžeš udělat první běžecké kroky s Nauč se uběhnout 3 km, nebo vybrat lehce odhodlanější Nauč se uběhnout 5 km. Protože kdy jindy začít, než právě na podzim! No a pokud chceš, můžeš si třeba dávat opáčka Nauč se uběhnout 5 km víckrát za sebou.

Rozbíháme tedy lokality po celé Praze. Na Hvězdě se těš na Lenku Soukupovou, Terez Hlaváčovou, Evu Novotnou a Katku Kunštovou, skvělá parta z Modřan ráda uvidí nové tváře na pokračujícím Nauč se uběhnout 7/10 km s Katkou Martínkovou. Populární Kunraťák běží v duchu nových začátků na Nauč se 3 km s Terez Muladi, Nauč se 5 km s Ondrou Černým nebo DOPOLEDNÍ Nauč se 5 km také s Terez. Letos ještě přidáváme Nauč se uběhnout 7 km s Petrem Hessem

A ještě zmíníme "staronové" programy, které pokračují a které všem dělají velkou radost: Pondělní Intervaly s Týnkou Klapetkovou a Nauč se 10 km s Michalem Štohanzlem, úterní dvě veselé party na Nauč se uběhnout 7 km, ráno s Martinem Levým a večer s Petrou Heřman.

Těšíme se na nové i známé tváře!


Také tě může zajímat, že:

Pokračujeme i v běžeckých ONLINE kurzech. Vybírat můžeš z Nauč se uběhnout 5 km a 10 km nebo od září z Kurzu do sluchátek pro začátečnice či Pokročilého kurzu do sluchátek. Ve všech se nám bude věnovat Anička Rohulánová, zkušená trenérka (nejen) do sluchátek.


KURZY PRO NOVÁČKY NAJDEŠ TADY A PRO POKROČILÉ TADY.

VŠECHNY ONLINE KURZY ZDE.


Zajímají tě další otázky? Čti dál:


Jak dlouho kurzy trvají a jaké je kurzovné?

Kurzovné zohledňuje délku kurzů, náklady na jejich pořádání, i dobu, kdy jej zakoupíš. Motivujeme k včasným přihláškám, které nám moc pomáhají zajistit hladký rozjezd. Zároveň se i ty můžeš začít těšit dřív na podzim. Stále platí nižší pokračující cena pro ty, které už kdykoliv běhaly - jako poděkování za přízeň.

Pokud bys ráda jakékoliv dva termíny nakombinovala, ozvi se nám. Dáme ti obratem vědět slevu na druhý kurz.

TIP: zdravotní pojišťovny přispívají na pohybové aktivity, více tady


Jak fungují náhrady tréninků, když někdy nemůžu dorazit na trénink?

V nabídce je dostatek kurzů, abys v případě, že někdy zameškáš, mohla nahradit trénink za doby trvání toho svého na jiném souběžném. Není třeba se dopředu hlásit, stačí dorazit. Pokud si nejsi jistá zázemím nebo úrovní, zavolej na kontaktní telefon.

Pokračující běžkyně si na podzimním kurzu mohou nahradit jarní tréninky.


Mohu kurz uhradit z benefitních bodu, jako je např. Benefit Plus nebo Sodexo Flexi pass karta? Může mi kurzovné hradit zaměstavatel?

Určitě můžeš, prosím počítej s navýšením kurzovného o 6-8%, ze kterého pokryjeme provizi benefitní společnosti. Děkujeme za pochopení.

Pokud tvůj zaměstnavatel podporuje zdravý životní styl a kurzovné ti proplatí, rádi vystavíme fakturu. V tomto případě neplatí nutnost úhrady do určitého data k získání nejvýhodnějšího kurzovného.


Pokud bys odpověď na svoji otázku hledala marně, volej a piš. Na emailu, whatsappu a telefonu se těší Katka Kunštová, na ostatních sociálních sítích taktéž Katka a nebo Johny Alaskan.

Těšíme se na podzimní kurzy ❤️Další příspěvky