Zamilovaly se do běhání? Jarní kurzy 2023 jsou za půlkou

22. 05. 2023 – Aktuality

Máme velkou radost, že běžkyním dávají jarní kurzy tolik endorfinů a nadšení. Zažíváme toho spoustu - první běžecké kroky, návraty do životní i běžecké formy, intenzivní trénink na závody, skvělou náladu i obyčejně neobyčejnou radost z pohybu venku na čerstvém vzduchu.

I když počasí nebylo ze začátku letos tak jarní, jako bychom si přáli, na náladě nám to neubralo. Podívej se na fotky, endorfiny jsou jasné a (staro)nová láska k běhu taky! Jak to vyjádřila jedna z nás: "Líbí se mi týmovost a vzájemná podpora. Konečně mám motivaci a snahu něco dělat. Kurz mi nastavil řád v přípravě i samotném běhu, těším se na skupinu pod vedením trenéra. Díky za to."

Běžkyně na posledním tréninku kurzu opět dostanou pěkné dárky. Cestovní tělovou kosmetiku Sanctuary Spa, intimní emulzi sebamed na cesty a suchý šampon Batiste. Za bezvadnou spolupráci děkujeme KupKosmetiku.cz.

Tip pro běžkyně z kurzů: Datum zakončení každého kurzu najdeš v Kalendáři nebo se poptej trenérky/trenéra.

Tip pro všechny ostatní: Pokud jsi jarní kurzy nestihla, k některým pokročilým se ještě můžeš do jejich finiše přidat. Dárky na krásu v hodnotě 200 Kč dostaneš také! Možnosti najdeš tady.

Pokud se nechceš vázat na termíny kurzů, nebo chceš začít s během právě teď, doporučíme ti kurzy do sluchátek, které pořídíš TADY a s trenérkou tak vyběhneš kdykoliv a kdekoliv v létě zrovna budeš.

Podzimní kurzy vypíšeme v průběhu července. Zatím krásné jarní dny všem!

Titulka poslední jarní kurzy.jpg

vyber-jaro-23-9.jpg

vyber-jaro-23-6.JPG

vyber-jaro-23-4.JPG

vyber-jaro-23-2.JPG

Vyber jaro 23-13-min.jpg

vyber-jaro-23-1.jpg

vyber-jaro-23-3.JPG

vyber-jaro-23-7.jpg

vyber-jaro-23-10.JPGDalší příspěvky