Využij příspěvek 500 Kč od VZP na běžecký kurz i letos

05. 01. 2022 – Aktuality

Víš o tom, že pokud máš pojišťovnu VZP, můžeš si zažádat o příspěvek v hodnotě 500 Kč na náš běžecký kurz? Pokud jsi u jiné pojišťovny, podívej se, jestli nemají obdobný program prevence také.

Upozorňujeme na akci VZP a jejího Klubu pevného zdraví, který krom jiného podporuje prevenci kardiovaskulárního onemocnění - touto prevencí je právě Tvá účast v běžeckém kurzu :)

Jak se přihlásit na kurz, u kterého chci uplatnit příspěvek VZP?

  • Vyber si jeden z našich kurzů
  • Přihlaš se na kurz
  • Pokračuj v přihlášce dál až do "nákupního košíku", kde klikneš na tlačítko "Uhradit".
  • Dál už nepokračuj, ale běž zpět do sekce "MOJE PLATBY". Tady najdeš sloupec "Faktury" a podle této zálohové faktury, prosíme, abys platbu provedla bankovním převodem. Pozor, zálohovka není doklad pro pojišťovnu.
  • Potom nám napiš na helena@jdubehat.cz a jakmile bude platba připsána na náš účet, pošleme ti daňový doklad, který si vytiskneš pro VZP, spolu s výpisem z bankovního účtu a žádostí o příspěvek.

Proč tento postup? Pokud bys totiž kurz platila platební kartou, bylo by uplatnění příspěvku u VZP malinko komplikovanější - ale stále je zvládutelné :-) Pokud si s čímkoliv nebudeš vědět rady, kontaktuj Helču na helena@jdubehat.cz

Jak získat příspěvek?

  • Předlož doklad o zaplacení kurzu ne starší jak 3 měsíce (doklad o zaplacení získáš viz předchozí instrukce) na kterékoli pobočce VZP nebo jej můžeš zaslat poštou spolu se žádostí o proplacení příspěvku.
  • Žádost o vyplacení příspěvku musí být podána nejpozději 15.12.2022, resp. do ukončení programu v důsledku vyčerpání stanoveného finančního limitu. Takže doporučujeme žádat raději dříve, než později ;)
  • Žádost můžeš podat i osobní datovou schránkou - doporučujeme!
  • Podrobné podmínky k čerpání příspěvků najdeš zde

VZP v rámci svého Klubu zdraví nabízí i jiné benefity a to jak pro děti, dospělé nebo maminky. Podívej se na víc informací na odkazu tady.

Tip: Klub zdraví vypisuje tuto výzvu každoročně a je tedy možné čerpat opakovaně každý rok. Takže si zažádej nyní a příští rok můžeš využít znovu. U VZP v roce 2022 není možné čerpat příspěveky na online pohybové aktivity, ale možná je to u dalších pojišťoven jiné, informuj se přímo u nich.

Akci můžeš využít třeba na brzy začínající jarní kurzy ! ;) Běhu zdar!Další příspěvky