Víš, že už se přihlašuje na jarní kurzy?

15. 02. 2019 – Aktuality

Víš, že už se přihlašuje na jarní kurzy? Právě dnes jsme je vypsali, protože jaro už se blíží…

Podívej se na právě vypsané JARNÍ KURZY

Právě otevíráme jarní kurzy a vybírat můžeš ze široké nabídky kurzů pro začátečnice i pokročilé. Jarní kurzy rozšiřujeme do čtyř nových zázemí v Praze, nově tak můžeš s námi běhat v Letňanech, Modřanech, v Hostivaři a na Pražského povstání. V Brně otevíráme nově kurzy v lokalitě Komárov. Také jsme připravili dvě jarní novinky a oblíbené speciální kurzy.

JARNÍ NOVINKY A SPECIÁLY

Kromě tradičních běžeckých kurzů máme připravené i jarní novinky a speciály. Jaké to jsou?

  • Jarní NOVINKA: Pětka pro zralé dámy: „Budu stačit, když je mi přes padesát?” „Jsou kurzy vhodné i pro ženy 50+?” Zralé dámy, vyslyšely jsme vaše prosby a vypisujeme nový kurz Pětka pro zralé dámy.

  • Jarní NOVINKA: Nauč se běhat s kočárkem: „Můžu si vzít na kurz kočárek?” „Ne, musíš.” Pro toto jaro jsme připravili novinku, o kterou jste si dlouho říkaly. Kurz Nauč se běhat s kočárkem je pro 8 běžkyň s kočárky.

  • TRAIL kurz: Nauč se běhat v terénu: Nasbírej nové zážitky v trailovém kurzu! Žádné klasické chodníky, budeme běhat přírodou. Vyběhneme po stezkách do krásného prostředí Divoké Šárky.

  • Jarní SPECIÁL: delší běhy v poklidném tempu: V jarním speciálu vyběhneme za zajímavými místy v Praze, ale nebude to žádný sprint, za běhu se budeme kochat pražskými parky, kostely, přírodou či jinými zajímavostmi.

První jarní kurzy Jdu běhat začínají 20.3. v Praze a 2.4. v Brně. Stačí Ti jenom tenisky, zbytek Tě naučíme my!Další příspěvky