TRIČKO ZDARMA K ADVENTNÍMU KURZU :-)

07. 10. 2019 – Aktuality

Právě otevíráme adventní kurzy a Ty si můžeš vybrat z nabídky kurzů pro začátečnice i pokročilé.
Pokud se přihlásíš nyní a uhradíš adventní kurz nejpozději do 14. 10., dostaneš od nás navíc krásné TRIČKO JDU BĚHAT v módní mintové barvě zdarma. Stačí, když do objednávky uvedeš svou velikost. :) Podmínky akce: Akce je platná do 14.10. a běžkyně může získat jedno tričko na osobu (pokud se přihlásíš na více kurzů, tak od nás tedy dostaneš jedno tričko). Tričko dostaneš na první hodině svého adventního kurzu.

A na co se můžeš těšit tento rok? I letos jsme opět zařadili Běžeckou přípravu v tělocvičně s oblíbenou trenérkou Šárkou. Nebo si můžeš vybrat z novinek Vylaď si běžeckou formu: Kondiční cvičení v tělocvičně a Funkční běžecký trénink na kryté dráze. Ze speciálních kurzů se můžeš na adventních kurzech těšit na Výběhy za vánoční atmosférou, které jsou velice oblíbené. Jako úplnou novinku pro Tebe máme kurz Nauč se uběhnout 7 km, Rychlou desítku pod 55 min nebo Nauč se uběhnout 15 km.

Pokud by sis nevěděla rady, jakou úrověň nebo typ tréninku zvolit, napiš nám nebo zavolej a my Ti rádi poradíme.Další příspěvky