Tisková zpráva jaro 2018

29. 03. 2018 – Aktuality, Pro média

Zvedli jsme z gauče už 3000 žen

P r a h a, 29. března 2018 – Na jaře 2013 se Helena rozhlížela po kurzu běhání v Praze. Snila o kurzu, který by učil úplné začátečnice sportovat a mít rády pohyb, kde by byla příjemná atmosféra a vlídné vedení trenérů. Přála si, aby tam mohla přijít rovnou z práce a potkávala na kurzu vždy stejné tváře, které se podporují a radují ze svých pokroků. Žádný takový nenašla. Proto založila Jdu běhat (www.jdubehat.cz).

Projekt odstartoval prvním kurzem “Nauč se uběhnout 5km“ a probíhal ve Stromovce. Od jara 2013 vedly kurzy tři sympatické trenérky - Adéla, Aneta a Anička. Právě ony vdechly Helenině snu život, trénovaly začínající běžkyně mile a motivovaly je tak k dalšímu sportování. Časem se připojovali další trenérky a trenéři, s křestními jmény nejen od A ;-). Do týmu přibyla Míša na marketing a také koordinátorky tréninků. Tým Jdu běhat tak tvoří profesionální sportovci i holky z organizačního týmu, které běhají rekreačně.

Co v Jdu běhat najdete?

Pečlivě zorganizované běžecké kurzy v malé a stále stejné skupince běžkyň na stejné vlně. Milý a sympatický trenér vám vysvětlí vše od dýchání, přes došlap až po regeneraci. Nezáleží na tom, jestli chcete s běháním začít, nebo trénovat na půlmaraton, v základních i pokročilých kurzech najdete vše. A nyní na jaře je nejširší výběr. Také dostanete plán, jak běhat do dalšího tréninku a možnost nahradit si zameškané tréninky. Ve všech lokalitách v Praze, Brně a Ostravě je zajištěné příjemné zázemí se zamykací převlékárnou, sprchou, pitím a milou koordinátorkou, která je běžkyním k ruce před tréninkem a po něm.

Jdu běhat v roce 2018

Za 5 let zvedlo Jdu běhat z gauče už 3 000 žen, aby si šly každý týden zaběhat. Třetina z nich běhá s Jdu běhat dlouhodobě. A díky tomu, že kurzy probíhají za každého počasí a celoročně, nehrozí běžkyním upadnutí do zimního spánku. Letošní jaro mají běžkyně na výběr až ze čtyřicítky kurzů různých úrovní v několika lokalitách v Praze, Brně a Ostravě.

Další informace Vám poskytne:

Petra Procházková

  • PR, online marketing
  • T: 603 180 049
  • E: petra.p@jdubehat.cz

Michaela Šolcová

  • Spoluzakladatelka, Marketing
  • T: 723 507 120
  • E: michaela@jdubehat.cz

Helena Suchomelová

  • Zakladatelka, organizace kurzů, spolupráce
  • T: 774 282 883
  • E: helena@jdubehat.cz


Další příspěvky