Testování došlapu a 30% sleva na nákup běžeckých bot a oblečení Mizuno

16. 04. 2019 – Aktuality, Běžecké rady & tipy

Pro běžkyně přihlášené do jarních kurzů Jdu běhat jsme připravili speciální akci ve spolupráci s japonskou značkou MIZUNO, která se zaměřuje na výrobu sportovního oblečení a běžecké obuvi. V rámci této akce můžeš otestovat svůj došlap jako bonus k Tvému jarnímu kurzu a také si výhodně koupit online nejen běžecké boty, ale i sportovní oblečení MIZUNO s 30% slevou.

Kdy si můžeš na jarních kurzech Jdu běhat otestovat došlap?

Diagnostika došlapu bude probíhat příští týden v rámci středečních kurzů v zázemí ZÓNA Jdu běhat ve Stromovce a následující týden pak v pondělí v Brně v Anthroposu a v úterý na kurzech v Kunraťáku.

Na základě provedené diagnostiky dostaneš doporučení na vhodné běžecké boty, které si budeš moci rovnou na tréninku vyzkoušet (dle dostupné kapacity). Testovat budeme modely Mizuno Rider, Sky a Inspire.

Konkrétní termíny testování a informace, jak využít slevu na nákup běžeckých bot a oblečení, Ti pošleme do e-mailu. Akce jsou pouze pro aktuálně zapsané z jarních kurzů.

Jak nakoupíš Mizuno výhodně s Jdu běhat?

Svůj nákup můžeš udělat online přes eshop behani.cz. Slevový kód na značku MIZUNO platnou v tomto eshopu jsme Ti poslali do e-mailu ;) Čas na nákup máš do pátku 3. 5. 2019.

Tato možnost zlevněného nákupu platí pouze pro běžkyně zapsané v jarních kurzech 2019. Prosíme, abys jí nepředávala dále. Můžeš ale určitě nákup pro někoho udělat.

Tým Jdu běhat Ti přeje Happy Mizuno shopping :-)Další příspěvky