SPECIÁL: KURZ NA VLTAVA RUN 2023

01. 03. 2023 – Aktuality

Za úsměvy v cíli Vltava Run se skrývá spousta kilometrů tréninku, takže kdo je v Praze připraven, není v Davli překvapen! Zkušená trenérka Týnka Klapetková si pro nás připravila parádní sérii tréninků, ve kterých se připravíme na to, co dělá Vltava Run tak speciálním.

Poběžíme terénem. Poběžíme po rovině. Poběžíme pozdě večer. A taky brzo ráno. Poběžíme dvakrát v jednom dni, ano!

Protože Vltava run je jen jeden a my se na něj chceme dobře připravit. Tréninky povede Týnka Klapetková a Eva Novotná, obě zkušené trenérky i běžkyně Vltava Run.


Každý trénink trvá výživných 90 minut. Některé termíny mají šatnu a sprchu, na některé se sejdeme jen s autem na odložení věcí. Součástí kurzu je samozřejmě sdílení zkušeností a spousta zábavy v partě stejně naladěných běžkyň.


PŘIHLÁŠKA NA SPECIÁL VLTAVA RUN


Termíny, lokace a hlavně obsah tréninků:

  • úterý 28.3., 18:30 - 20:00, vytrvalost v terénu, spolu s TRAIL kurzem, trenérka Eva Novotná, výběh 10 km. Zázemí na FTVS se šatnou a sprchou
  • čtvrtek 13.4., dvoufázový trénink 06:00-7:30 a 18:00-19:30, ráno vytrvalost v různorodém terénu a večer dle našeho stavu :), ráno zázemí na FTVS se šatnou a sprchou, večer školka na Letné
  • úterý 25.4., 22:00 - 23:30, noční vytrvalost po zpevněné rovině, jako z Českých Budějovic na Hlubokou, zázemí ve školce na Letné, předtím můžeme posedět a dát si poslední tipy před závodem.

Celá série 4 tréninků za 1400 Kč TADY,

NEBO jednotlivý trénink za 350 Kč (VYBÍREJ TADY),


Ještě je dobré vědět:

Možnost náhrad platí jako na jiných kurzech.

Takže můžeš pořídít celý kurz a pokud některý termín nesedí, dorazíš na náhradu. Vypsané jarní kurzy najdeš na webu a věříme, že všechny budou otevřené podle tohoto aktuálního plánu.

Pro kamarádky, které do Jdu běhat ještě nikdy nechodily, platí 300 Kč sleva pro každou, při zakoupení celého kurzu.

Uhrazené kurzovné není vratné, můžeš za sebe najít náhradnici.

Na kurz se můžeš přihlásit, i když Vltavu neběžíš, nebo ji běžíš v jiném týmu, než Jdu běhat :)


Už se nemůžeme dočkat!Další příspěvky