SOUTĚŽ o vánoční balíčky Biolage R.A.W.

10. 12. 2018 – Aktuality

Pokud pravidelně chodíš do zázemí u Stromovky, nebo jsi zde byla někdy na náhradním tréninku, tak víš, že u nás můžeš vyzkoušet šampony a balzámy z prémiové řady přírodní vlasové péče Biolage R.A.W. Podle toho, jak nám šampony Biolage ubývají soudíme, že jsou s nimi naše běžkyně spokojené a za tým Jdu běhat rozhodně musíme přiznat, že jsme se staly pravidelnými zákaznicemi :)

A nyní před Vánoci můžeš vyhrát jeden z vánočních balíčků, které se dají jinak sehnat jen ve vybraných salonech Biolage. Pro 4 naše běžkyně máme připravené krásné balíčky této vlasové kosmetiky Biolage R.A.W.

Zúčastni se a třeba právě na Tebe se usměje štěstí a budeš mít krásný dárek pro svoji kamarádku, sestru, maminku, tchýni anebo samozřejmě pro sebe;)

A jaká je podmínka pro účast v této soutěži?

Tentokrát nemáme připravenou žádnou záludnou otázku, naše prosba je prostá a jednoduchá: potěš svého trenéra/trenérku u soutěžního příspěvku na Facebooku nebo Instagramu hodnocením jeho kurzu a my potěšíme 4 z Vás vánočním balíčkem Biolage R.A.W.

Soutěž probíhá zároveň na Facebooku i Instagramu od 10.12. do 13.12.2018 do 12:00. Výherkyně vyhlásíme 14.12.2018.

Pravidla soutěže:

  • Soutěž pořádá Jdu běhat s.r.o. pro své fanoušky stránky Jdu běhat na Facebooku a Instagramu a probíhá do 13.12.2018 do 12:00.
  • Soutěžící se zúčastní soutěže splněním všech podmínek:
    1. Napsáním relevantního komentáře s hodnocením absolvovaného běžeckého kurzu: "Potěš svého trenéra/trenérku u soutěžního příspěvku na Facebooku a Instagramu hodnocením jeho kurzu. " na Facebooku nebo Instagramu.
    2. Soutěžící je zároveň fanouškem stránky Jdu běhat na Facebooku a/nebo Instagramu.
  • Soutěžící může zvýšit svou šanci na výhru napsáním soutěžního komentáře pod příspěvek na Facebooku i Instagramu.
  • Výherní komentáře budou náhodně vylosovány 14. 12. 2018 a výherci budou informováni komentářem u jejich soutěžního příspěvku.
  • Výhrou je vánoční balíček vlasové kosmetiky Biolage R.A.W.
  • Soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí.

Běhu a soutěži zdar!Další příspěvky