Rozhovor s Pájou

03. 07. 2018 – Aktuality

Tentokrát jsme místo trenérů vyzpovídali Páju z organizačního týmu. Pája je pro trenéry, koordinátorky a hlavně běžkyně nejdůležitější kontaktní osobou. V rozhovoru se dozvíš, jaký je Páji obvyklý program na sobotu ráno, jaká je její běžecká meta, nebo co jí při práci v jduběhacím týmu dělá největší radost. Tak čti dál a Páje děkujeme za prima rozhovor ;)

Jak se to seběhlo, že jsi teď součástí jduběhacího týmu?

Bylo to jednoduchý, mám Jdu běhat na Facebooku mezi oblíbenými stránkami a když na mě vyskočil inzerát, že Jdu běhat hledá manažerku kurzů, lidí & radosti, což se mi líbilo, tak jsem poslala Helče životopis a už jsem tady.

Co Ti při práci v jduběhacím týmu dělá největší radost?

Největší radost mi dělá komunikace s běžkyněmi, trenéry, koordinátorkami...prostě práce s lidmi. Baví mě celý jduběhací tým.

Jakých jduběhacích tréninků se účastníš?

Chodím průběžně na všechny, abych se postupně seznámila s celým trenérským týmem. Já běhám mezi pěti až deseti km, takže nejvyšší úroveň, na kterou chodím je Vypiluj si desítku s Terezkou Čapkovou.

Co si při běhání pouštíš do sluchátek?

Běhám bez hudby jen v přírodě.

Kde běháš nejraději?

V Divoké Šárce a ve Hvězdě.

Jaký byl Tvůj první výběh?

Určitě nás doma v Krkonoších, kde jsme chodily běhat s mamkou a sestrou okruhy kolem lesa, to jsem byla ještě na základce. Bylo to fajn, ráda na to vzpomínám.

Jaká je Tvá nejkrásnější běhací vzpomínka?

Mě všeobecně nejvíc baví běhání s mojí sestrou. Téměř každou sobotu ráno se sejdem, vyběhneme a cestou probereme všechno, co se za uplynulou dobu stalo. Proběhneme Divokou Šárkou po naší oblíbené trase, která má asi 8 km, běžíme krásnou přírodou, není tam moc lidí a je tam klid. To mě baví a s mou sestrou je to vždycky fajn.

Co děláš mimo Jdu běhat?

Kromě Jdu běhat se věnuji rychlobruslení. Teď už hodně rekreačně a hlavně jako trenérka v SK Jsmeinline. Hodně jezdim na kole a taky ráda trávim čas ve skalách. Ne, že bych byla dobrá lezkyně, ale pískovce mám ráda.

Co máš v jduběhacím týmu na starosti?

Starám se o to, aby všechny naše běžkyně a všichni naši trenéři měli úplně všechno, co potřebují. Snažím se, aby naše kurzy dobře fungovaly a všichni byli spokojení.

Jaká je Tvoje další běžecká meta?

Mám běžeckou metu, ale není to na kilometry. Chtěla bych 10 km běhat rychleji, ale je to jen pro mě, ne kvůli závodům. Ačkoliv jsem hodně společenská, tak velké davové akce nemám moc ráda.

S usměvavou Pájou se můžeš bavit nejen na telefonu a emailu, ale i osobně na různých kurzech po Praze. Pája je ten správný člověk, pokud se potřebuješ na cokoliv ohledně kurzů zeptat. A když je Pája na dovolené, zastupuje jí sympatická Domča, kterou pro Tebe vyzpovídáme také. Už brzy ;-)

Trenéry obvykle zpovídá právě Pája, a tak tentokrát pokládala otázky Péťa z marketingového týmu Jdu běhat (na fotce vpravo)Další příspěvky