Rozběhni se létem

15. 06. 2023 – Aktuality

Máme tu léto a s ním i oblíbené grilovačky, různé letní párty, čas strávený u bazénu, na procházkách, koncertech či letních kinech. I tak se ale chceme udržovat v kondici a nemít výčitky z letního lenošení. Proto jsme pro vás připravili pár letních programů, ať už pro začínající běžkyně, nebo pro středně pokročilé či pokročilé.


Na co se můžeš těšit?

Na výběr máš dva termíny pro úplné začátečnice nebo dva speciály pro středně a více pokročilé. Všechny probíhají v lokalitě Stromovka v pondělí nebo ve středu. A jako bonus ještě vypisujeme úterní pokročilý TRAIL program v Šárce, protože kdy jindy si užít pražskou přírodu, než v létě.

---> cesta k letním programům vede přes KALENDÁŘ


TIP: Podzimní kurzy budou na webu od pondělí 17.7. a rozběhneme je od 4.9.


Proč jsou letní speciály jen v lokalitách Stromovka a Šárka?

V létě je náš aktivní tým trenérů na zasloužených dovolených, většina z nich jsou učitelé a stráví dva měsíce na horách, na kolech a u vody. Přejeme jim to! Jen je pak těžší v létě uspořádat kurzy. Proto se zaměříme na nejoblíbenější lokalitu Stromovku, plus trailovou Šárku. Do lokací Kunraťák, Hostivař, Hvězda a Modřany se vrátíme hned od začátku září.


Proč se letní speciály nejmenují jako obvykle Nauč se 5 nebo 7 km?

Bude se jednat spíše o sérii tréninků vedených různými trenéry, a počítáme s tím, že i tým běžkyň se bude díky dovoleným a nahrazování různě prolínat. Proto bude návaznost o trochu menší, než na jaře nebo na podzim, ale přínosy z vedeného tréninku o nic menší nebudou!


Jak dlouho letní speciály trvají a jaké je kurzovné?

Speciály trvají pěkných 8 týdnů. Kurzovné je zvýhodněné, protože rozumíme tomu, že budeš chybět a bude těžší si tréninky nahradit. Proto v létě hradíš 8 týdnů za cenu 7. Pro nové běžkyně je to 2300 Kč a pro pokračující 2000 Kč. Tréninky můžeš nahrazovat i dopředu před dovolenou. Věříme, že se všech 5 speciálů naplní a otevře podle našich představ. Budeme rádi, pokud otevření letních termínů pomůžeš pozváním kamarádky a budete běhat spolu. Máme připravenou slevu pro nové kamarádky. Hradit můžeš přes benefitní body (navýšení o 6-10% na pokrytí provize benefitní společnosti) nebo tvou fakturu může proplatit zaměstnavatel.


Můžu si během letních speciálů nahradit zameškané tréninky z jara?

Pokud se na speciál přihlásíš, určitě můžeš. Bez přihlášky není možné dorazit, a to ani pokud plánuješ znovu chodit na podzim. Neradi říkáme ne, zároveň je potřeba hlídat kapacitu a organizaci tak, aby tréninky byly pro všechny komfortní. Anebo si jarní tréninky můžeš nahradit na svém podzimním kurzu.


Jak to bude se zázemím?

V létě budeme v pondělí i ve středu mít šatnu v Ekoškolce Rozárka, Letohradská 62. Najdeš tady toalety a v případě, že ještě vyrážíš večer někam ven, i sprchu. Co se týče úterního TRAILU, budeme mít šatnu na FTVS.


Přijď a rozběhni se létem speciálními kurzy, které si spolu s trenéry užijeme na maximum!


---> cesta k letním programům vede přes KALENDÁŘ



Další příspěvky