PUMA šelmy Jdu běhat: Zlepšila jsem si čas na desítce a získala 10 nových kamarádek

10. 09. 2021 – Aktuality, Pro média

Celkem tři měsíce poctivě trénovaly v rámci projektu RUN PUMA: Probuď v sobě šelmu. Probudily v sobě šelmu? A co chystáme i pro tebe na podzim?

Trenérka Míša nejvíc ocenila, kromě odhodlané party, taky přesah do soukromého života. S děvčaty se bude hrozně ráda vídat i dál. Stejně to cítí i ony.

Po 4 letech běhání o samotě jsem si v partě zlepšila techniku, čas na desítce...a získala 10 nových kamarádek,” zhodnotila krásně projekt Jana.

Vendy ocenila skvěle nastavené tréninky, které ji pomohly v kondici i ve výkonnosti, a zároveň i možnost poznat ženy se stejným koníčkem.

Anežka kromě skvěle padnoucí obuvi, zmiňuje novou motivaci na sobě pracovat s partou, která je skvělá podpora.

Míša byla úžasná, náplň tréninků zábavná, náročnost skvěle vyvážená,” byla moc spokojená Ivča. Marie nám řekla: Míša nás báječně vedla. Dost jsem se po trénincích zlepšila!

Tak se zdá, že šelmu v sobě všechny probudily :) Holky se plánují vídat i na podzim, takže o nich ještě na našich sítích uslyšíme a můžeme se jejich energií namotivovat i dál.

Pssst...a už dnes prozradíme, že chystáme parádni akce na září v Praze. Zažiješ skvělou atmosféru běžeckého skupinového tréninku, hodně se dozvíš a bude prostor i na zkoušení běžeckých bot PUMA.

Sleduj náš web a sociální sítě dál, ať to nepropásneš! #probudvsobeselmuDalší příspěvky