PUMA šelmy: Celé to uteklo až moc rychle!

25. 07. 2022 – Aktuality, Pro média

PUMA výzva Probuď v sobě šelmu je u konce. Vyzpovídali jsme všech 10 statečných účastnic. Bylo to veselé a optimistické povídání.


Co se ti vybaví, když se řekne Probuď v sobě šelmu?

“Všechny ty rady naší trenérky Míši. Bylo to naprosto skvělý, zábavný a na spoustu věcí, které jsem se dozvěděla, si při běhu vzpomenu”, říká spokojeně Nikol.

“Každý trénink byl jiný, promyšlený a nikdy jsme se nenudily”, souhlasí Adéla a dodává: “Poznala jsem zde skvělou partu se stejným zájmem a doufám, že se společně zase potkáme.“

“Na závodě o nás bylo postaráno jako o princezny a pan fotograf fotil jako kouzelník”, smějí se Lucka a Monika.


I když je rychlost jednou z běžeckých dovedností, které trénovaly, projekt Probuď v sobě šelmu by chtěly určitě zpomalit.

“Odteď moje středa bez tréninku nebude středa”, vystihla to za všechny Naty.

Nikol dodává: “Celý to byla skvělá zkušenost a bude fakt divný nejít ve středu na trénink. Stejně jako jsem nevěřila, že jsem byla vybraná, tak nevěřím, že už to končí.“


Splnil projekt tvé očekávání?

“Ani trochu nelituji, že jsem se šelmího projektu zúčastnila. Odnáším si nejenom super běžecké boty a oblečení, ale hlavně spoustu zážitků,” spokojeně říká Eliška.

Katka nám přiznává: “I když to pro mě opravdu byla výzva a často mimo mou komfortní zónu, jsem strašně ráda, že jsem mohla být součástí”.


Jak byla s PUMA výzvou spokojená trenérka Míša Kašová?

“Za mě opět skvělá skupina šelem. Sešly se ženy, které byly každá jiná, ale všechny spojovala láska k běhu. Na tréninky jsem se těšila, protože holky vše zajímalo a bavilo. Atmosféra byla výborná, takže mě tréninky vždycky maximálně dodaly energii.”


Gratulujeme všem PUMA šelmám k takové radosti z projektu, k překonání svých výzev a přejeme, aby jim láska k běhu vydržela i nadále. Více o PUMA výzvě se dozvíš na www.runpuma.cz.Další příspěvky