Probuď v sobě běžkyni

18. 01. 2018 – Aktuality

Zdravíme Tě v novém roce. Jménem všech trenérů, koordinátorek a členů týmu Ti ze srdce přejeme vše dobré a moc Ti děkujeme za přízeň a společně naběhané kilometry ❤️ Kdyby každá běžkyně za celý kurz naběhala v průměru 30 km (3 km za trénink), tak jsme společně naběhaly 54 000 km - to je jako oběhnout zeměkouli a dát si poloměr země jako rovinku a ještě by nám zbylo. WOW! Držíme Ti palce, ať se běhání v roce 2018 stane přirozenou součástí Tvého života.. ať už si dáváš běžecká předsevzetí a nebo ne. Tvé tělo i hlava Ti děkují za každý zimní odběhnutý kilometr! :)

Probuď v sobě běžkyni a vyběhni vstříc roku 2018

jdu běhat nový rok.jpg

Kurzy startujeme už v týdnu od 22.1. v Praze a od 29.1. v Brně a místa se rychle plní, někde už jsme blízko plné kapacity, tak si zajisti své místo včas. Trenérky a trenéři se na své běžkyně těší. Všechny kurzy najdeš na www.jdubehat.cz/kalendar.

SPECIÁLNÍ KURZY - znáš je?

Krom tradičních běžeckých kurzů máme v Praze připravené i zimní speciály. Jaké to jsou?

Kde běháme?

BRNO

Zůstáváme v oblíbených lokalitách: Lužánecký park a v Anthropos.

PRAHA

Kromě zázemí u Stromovky, Kunratického lesa a Hvězdy se přes zimu přesouváme i na Kampu s klidným prostředím pro běhání u řeky, kolem Petřína a s výhledy nejen na zářící Karlův most.

V teple tělocvičny na Starém městě a nově i na Letné probíhají kurzy zaměřené na běžecká a posilovací cvičení.

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ SOUTĚŽE O NEJODHODLANĚJŠÍ KURZ

V týdnu od neděle 10.12. do 15.12. jsme bojovali proti zimnímu spánku během :-) Vítězná skupina měla v tom týdnu procentuálně nejvyšší docházku. Každopádně moc chválíme všechny, které se v předvánočním čase na kurzech sešly✨ A vyhlašujeme první tři. Zajímavostí je, že jsou to všechno kurzy probíhající v pondělky:

třetí místo a pochvala patří kurzu Nauč se uběhnout 10 km ze Stromovky pod vedením Aničky Rohulánové, sešlo se 12 ze 17

druhé místo a velká pochvala patří kurzu s trenérkou Terezou Krupníkovou Vypiluj si 5 km ve Stromovce za 10 ze 13

první místo a největší pochvala, gratulace a sladká odměna na tréninku k tomu je pro kurz trenéra Lukáše Olejníčka Vypiluj si 10 km v Brně na Anthroposu v pondělky za 13 z 15

foto vítězného týmu z pondělí 8.1. jdu běhat brno.jpg

Koordinátorka kurzu Bětka komentuje: "Tahle skupina si prostě opravdu sedla, a to jak spolu, tak s Lukášem. Takže jestli k tomu budete někde něco psát, nezapomeňte ho taky pochválit, má na té docházce velkou zásluhu." Lukáše tímto velmi chválíme ;)

A proč vlastně běhat v zimě?

To Ti prozradí naše běžkyně v tomto videu.

Změny v týmu

Od ledna už nemáme v týmu Petru Narovcovou, který nyní brázdí svahy hor a připravuje se na studium v zahraničí a cestování. Petře moc děkujeme za energii, se kterou zvládla být rychlou spojkou pro běžkyně i trenéry ❤️

A po Petře přebírá štafetu Pavla Nývltová, Pája. Pavla se těší na zodpovídání dotazů všeho druhu na pavla@jdubehat.cz a telefonu 774 499 773. Víc o ní se budeš moci dozvědět během ledna v rozhovoru na www.jdubehat.cz/aktualne :)

Pavla Nyvltova_Jdu behat.jpg

Tipy na čtení

  • PříBĚH běžkyně. Od kávy k běhání aneb příběh běžkyně Hanky, která se účastní kurzů Jdu běhat téměř od samého začátku, najdeš tady.
  • Nevzdávej se běhání v zimě. O tom proč a jak běhat v zimě. Hezky pohromadě tady.
  • Jak se obléct na běhání v zimě. Přečti si krátký článek od naší běžkyně Soni na jejím blogu tady.

A na závěr song a videa

  • Video, které promlouvá mnohým právě teď z duše...
  • For fun: Být jako koule dostává v tomhle videu úplně nový rozměr
  • Helča a trenérka Janča z Jdu běhat byly 10.1. hosty v pořadu SAMA DOMA, podívej se na cca 7 minut (od místa 1:09:40) jejich odpovědí z živého vysílání - třeba o běhání v zimě, píchání v boku nebo běhání v těhotenství

Helča a Janča z Jdu běhat v pořadu SAMA DOMA_2018-01-10.png

Veselý běžecký rok 2018 a běhu zdar! ❤️

Tvé Jdu běhatDalší příspěvky