Příspěli jsme na Jizerskou magistrálu

05. 03. 2020 – Aktuality

Určitě máš ještě v živé paměti naše zimní běžkařské kurzy, které jsme strávily v Jizerských horách v Bedřichově a Hraběticích. Byly to dva víkendy plné smíchu a nezapomenutelných momentů, ač do poslední chvíle bylo velmi napínavé sledovat, jak se vyvine sněhová situace. Naštěstí i to nakonec dopadlo dobře.

To, jestli napadne dost sněhu není to jediné, co v Jizerkách řeší. K tomu, abychom si kvalitně zaběžkovaly, je potřeba upravit i tratě a to stojí Jizerská magistrála o.p.s. obrovskou sumu peněz. Upravit najednou celou lyžařskou magistrálu trvá čtyřem profesionálním řidičům osm až deset hodin. Bez sponzorů a všech možných příspěvků se Jizerská magistrála neobejde. A právě proto jsme se rozhodly, že i my přispějeme malým finančním darem za každou běžkyni, která kurz zaplatí.

Za každou běžkyni jsme z kurzovného přispěli 100,- Kč a celkem jsme tedy na účet Jizerské magistrály o.p.s. poslali příspěvek 5 100,- Kč. A jelikož nás taková pomoc baví, budeme v tom pokračovat i v nadcházejícím roce.

Kdo tedy nestihl tento kemp letos, může se již nyní přihlásit na kempy v roce 2021. Do konce června jsou kurzy za zvýhodněnou cenu 3 600,- Kč oproti standardní ceně 3 900,- Kč.Další příspěvky