Připrav si tenisky a udělej něco pro sebe právě toto léto

03. 06. 2019 – Aktuality

Je tu červen, léto se kvapem blíží, dny jsou delší a většina z nás má spoustu energie a chuť k pohybu venku. A jak jinak trávit léto, než v kurzu Jdu běhat? Letní kurzy startují v Praze i Brně od 19. 6. a léto je krásné běžecké období a skvělou dobou, kdy se už opravdu hecnout a začít běhat! Už se nedá vymlouvat na to, že je venku zima a že nebudeš přeci riskovat rýmu (leda tak tu alergickou). Tak na co ještě čekat? :)

Začátky nejsou pro nikoho snadné

Nezapomínej, že nikdo od Tebe nečeká, že na první dobrou uběhneš 5 kilometrů za půl hodiny. Dokonce ani 3 kilometry. Možná na svém prvním výběhu zdoláš střídavým během a chůzí kilometr a půl. Ale víš co? I to je úžasný úspěch! Tělo si na nový způsob pohybu musí zvykat postupně, s klidem a tak, abys sis běh dokázala pomalu, ale jistě opravdu zamilovat.

A pokud si stále nejsi jistá, jestli je běh pro Tebe tou nejvhodnější formou pohybu? Chceš se poprat se začátečnickými problémy spolu s partou, kde jsou na tom úplně stejně jako Ty, a pod vedením zkušené trenérky nebo trenéra? Není nic jednoduššího, než se přihlásit do letních kurzů Jdu běhat. Nemusíš se bát, že bys skupině běžkyň nestačila, že by si na vás někdo ukazoval nebo se snad smál. V kurzech Jdu běhat všechny stojíme na stejné startovní čáře a před sebou máme společný běh k vysněnému cíli. Ať je to prvních 5 km, 10 km nebo půlmaraton.

A až poprvé doběhneš do toho svého vysněného cíle… ten pocit, ach ten pocit, ten je k nezaplacení :) Nenech se odradit malichernostmi, připrav si tenisky a udělej něco pro sebe právě toto léto ;)

Letní kurzy v Praze a Brně

Základní kurzy budou letošní léto probíhat v Praze ve Stromovce a Prokopáku. Ve těchto lokalitách se můžeš přihlásit do kurzu Nauč se uběhnout 5 km.

Pokročilé kurzy budou v letní podvečery probíhat:

  • v Praze ve Stromovce, v Kunraťáku, ve Hvězdě, v Prokopáku a na Čerňáku
  • v Brně v Lužánkách, v Anthroposu a v Komárově.

Také se můžeš přihlásit do ranního nebo dopoledního kurzu v Praze ve Stromovce.

Kromě tradičních běžeckých kurzů máme připravené i letní edice speciálních kurzů, které jsou každoročně velmi oblíbené:Další příspěvky