Příběh: Jak vzniklo zbrusu nové logo Jdu běhat

31. 08. 2017 – Aktuality

Logo, to je srdcová záležitost, tedy aspoň pro nás určitě. Už od konce roku 2013 jsme (Helča a Míša) pokukovaly po změně, přeci jen jsme věděly, že logo potřebuje změnu a osvěžit.

Staré logo:

Staré logo_Jdu běhat.png

Potkaly jsme se v průběhu času i s pár grafiky, ale jiskra nepřeskočila. Až na začátku tohodle roku (2017) jsme díky Bětce, běžkyni z kurzu Jdu běhat (Bětko, děkujeme!), narazily na stránky s logem jednorožce traga.cz na naši Gábi.

logo_traga.jpg

A pak Gábi psala a psala a psala...

image10.PNG

Gábi je veselá a srší kolem sebe energii a skvělou náladu. Hned po prvním setkání jsme měly skvělý pocit a řekly jsme si, že tentokrát to je ono. Že nové logo bude.

A bylo.

A tady je v jedné ze svých základních podob, vymazlené, krásné..

Logo Jdu běhat.png

A co k logu říká Gábi?

"Logo by mělo být tak jednoduché jako jít běhat. Nic k tomu nepotřebujete, jen tkaničky... ;)

Running makes me happy a o to jsem se snažila i u tvorby loga."

A tohle je Gábi. Spolu se s vým mužem Tadeášem tvoří výbornou dvojku nejen pro kreativní grafické práce, ale i pro focení všeho druhu. Gábi nám fotila i krásné jarně letní fotky s běžkyněmi ve Stromovce.

Gabi a Tadeas z Traga.JPG

Spolu s logem máme i krásné nové barvičky - interně jim říkáme růžovka, lososka a tyrkyska a krom bílé a černé se logo bude objevovat i v těchto barevných kombinacích. Máš favoritku? Dej nám o tom vědět v anketě na Facebooku.

varianty loga Jdu běhat.jpg

A botičky z loga nezmizely, akorát světu vládne minimalismus a proto máme místo nich v logu schovanou tkaničku (najdeš ji schovanou v háčku nad "e"). A na tuhle hravější verzi tkaničky s mašličkou taky občas narazíš :)

Tkanička Jdu běhat.png

Hlavně doufáme, že se nové logo bude líbit vám, běžkyním, které kurzy Jdu běhat znáte a nebo zrovna začínáte. Děkujeme za zájem i vaši podporu! Jdu běhat nás baví, je to naše srdcovka a nové logo je jen špička ledovce.

Za tým Jdu běhat Míša a Helča

image (7).png

Jdu běhat v diáři.JPGDalší příspěvky