Poslední letošní kurzy! Začínáme novou aktivní běžeckou sezónu

28. 10. 2016 – Aktuality

Slibujeme, že i závěrečnou část roku pořádně rozběhneme, spolu s trenéry jsme naplánovali nové a poslední letošní kurzy pro další aktivní běžeckou sezónu!

Těšit se můžeš na:

A pokračujeme i s motivačním boostem - dárky za docházku! Kurzistky, které právě běhají v kurzech a budou mít na konci docházku alepsoň 9 z 10 tréninků, se mohou těšit na pěkné dárky od adidas (Lucka na obrázku ukazuje batoh - pro začátečnické kurzy a čepice pro pokročilejší). A i pro právě startující kurzy budeme mít schované motivační dárky! Děkujeme, že jste s námi ❤️

adidas boost darky.jpg

Kdy netrénujeme? O státních svátcích a o Vánočním týdnu od 23. 12. 2016 do 1. 1. 2017 je tréninkové volno pro odpočinek a sváteční pohodu. Kurzy jsou o to delší ;)

Příspěvek od VZP Věděla jsi, že pokud máš pojišťovnu VZP, můžeš si do 30.11.2016 zažádat o příspěvek v hodnotě 500 Kč na běžecký kurz od Jdu běhat? Pokud jsi u jiné pojišťovny, podívej se, jesti nemají obdobný program prevence také. Přečti si, jaké jiné příspěvky můžeš získat a jak na to v článku tady.

** Neupadni do podzimního spánku a buď v kondici! Běh je jeden z mála celoročních sportů a na zahřátí je mnohem lepší než kulich a kakao!Další příspěvky