Poslední letošní kurzy aneb běháme celoročně

25. 10. 2017 – Aktuality

Čerstvý vzduch do plic, poloprázdné parky a příval endorfinů Tě čeká na posledních letošních kurzech, které jsme pro Tebe s trenéry naplánovali.

Těšit se můžeš na:

Běžecká příprava bude znovu probíhat v tělocvičně na adrese Dušní 19 a je určena nejen pro běžecké začátečnice. Trenérky Mája a Šárka pro Tebe chystají opět zábavná běžecká, kondiční a posilovací cvičení, díky kterým natrénuješ správnou techniku běhu, vybuduješ kondici a svátky zvládneme bez výčitek při každém kousku cukroví :)

Bezecka priprava v telocvicne.jpg

Kdy si užíváme vánoční volno bez tréninků?

O státních svátcích a o Vánočním týdnu od 23. 12. 2017 do 1. 1. 2018 si užíváme volno a vánoční cukroví. O tréninky nepřijdeš, kurzy jsou o to delší ;)

Příspěvek od VZP

Už jen do 30.11.2017 si můžeš zažádat o příspěvek v hodnotě 500 Kč na běžecký kurz od Jdu běhat u VZP. Pokud jsi u jiné pojišťovny, podívej se, jesti nemají obdobný program prevence také. Přečti si, jak na to v článku tady.

Nech se inspirovat od našich běžkyň k podzimnímu běhání. Co mají rády na běhání, konkrétně na podzim?

  • Jitka R.: „Šustění listí, mlha, první pára od pusy a podzimní barvy..ty nadchnou každého, je to balzám pro oči a duši.

  • Alena S.: „Krásně chladný vzduch a dobrý pocit, když se překonám v sychravém dni.

jaro leto podzim zima v kazde dobe je beh prima.575.jpg

S kurzy Jdu běhat máš příjemné zázemí, kde se můžeš před a po tréninku převléci a osprchovat, sympatičtí a profesionální trenéři Ti vysvětlí všechno o běhání a také parta stejně naladěných holek, díky které je Tvá motivace vydržet silnější.

Přidej se a závěr roku rozběhej spolu s námi na posledních letošních kurzech.

Tvé Jdu běhatDalší příspěvky