PODZIM 2022: Protože pohyb je život

08. 08. 2022 – Aktuality

Na podzimní splíny, běžecké endorfiny. Zažij skvělý podzim v rytmu Jdu běhat. Trénujeme v Praze i online, začínáme nebo pilujeme formu. Protože pohyb je život ❤️


Co mě v podzimním kurzu čeká?

Přátelská atmosféra, kde se budeš cítit příjemně. Tréninky jsou promyšlené od zahřátí, přes tipy a cviky na techniku, běžecké úseky, prokládané pauzami, až po závěrečné zklidnění. Vždy víš, co se bude dít. Odcházíš plná zážitků, úsměvů a zasloužených endorfinů z aktivity venku na vzduchu v přírodě. Profesionální trenéři, kteří vysvětlují, chválí a přizpůsobí trénink nejen těm nejrychlejším, ale i těm posledním.

A pro radost i motivaci rozdáváme během podzimu kosmetické dárky v hodnotě 590 Kč!


Na jaké kurzy se můžu těšit?

Rozbíháme lokality po celé Praze. Otevíráme spoustu možností pro začátečnice a to pro první běžecké kroky s Nauč se uběhnout 3 km, nebo lehce odhodlanější Nauč se uběhnout 5 km. Nebo není vůbec ostuda si dávat opáčka Nauč se uběhnout 5 km víckrát za sebou. Začátky nás čekají v Kunraťáku, na Hvězdě, Hostivaři, Stromovce i Modřanech.

Ve Stromovce jsme navíc připravili i variantu DVAKRÁT TÝDNĚ.

Pokročilé kurzy najdeš na Hostivaři, Modřanech, Hvězdě, Divoké Šárce a z několika možností vybíráš ve Stromovce. Tady zmíníme např. speciál zaměřený na rychlost s Týnkou Klapetkovou, nebo veselé RANNÍ Nauč se uběhnout 7 km s Martinem Levým.


Z jakých NOVINEK mohu vybírat?


Také tě může zajímat, že:

Pokračujeme i v běžeckých ONLINE kurzech, ve kterých získáš trenérské vedení, ať už jsi kdekoliv.

Zázemí pro Stromovku mírně upravujeme: večery budeme vždy v Ekoškolce Rozárce v Letohradské ulici a na úterý ráno zůstáváme v Metličce v Sochařské.

Pokud bys ráda jakékoliv dva termíny nakombinovala, ozvi se nám. Dáme ti vědět slevu na druhý kurz.


KURZY PRO NOVÁČKY NAJDEŠ TADY A PRO POKROČILÉ TADY.

VŠECHNY ONLINE PROGRAMY JSOU ZDE.


Zajímají tě další otázky? Čti dál:


Jak dlouho kurzy trvají?

Většina trvá 3 měsíce a zahrnuje 13 tréninků jednou týdně. Vynecháváme 28.9., 17.11. a pokročilé kurzy také 19.12.-3.1. Délka se svátky počítá.

Pro pokročilé kurzy jsme vyslyšeli vaše ohlasy z loňska. Protože pokročilé běhání znamená celoroční pohyb venku a to i v době adventu a prvního novoročního nazutí tenisek, tak se můžeš těšit na pokročilé kurzy trvající až do poloviny ledna. Celkem zahrnují 17 tréninků a vánoční období 19.1. - 3.1. vynecháváme. Pokračující běžkyně mohou úhradu delších kurzů rozložit, kontaktuj helena@jdubehat.cz. Detaily najdeš v popisku.


Jak fungují náhrady tréninků, když někdy nemůžu dorazit na trénink?

V nabídce je dostatek kurzů, abys v případě, že někdy zameškáš, mohla nahradit trénink za doby trvání toho svého na jiném souběžném. Není třeba se dopředu hlásit, stačí dorazit. Pokud si nejsi jistá zázemím nebo úrovní, zavolej na kontaktní telefon.

Pokračující běžkyně si na podzimním kurzu mohou nahradit jarní nebo letní tréninky.


Jaké je kurzovné?

Kurzovné zohledňuje délku kurzů, náklady na jejich pořádání, i dobu, kdy jej zakoupíš. Do 30.8. získáváš kurz nejvýhodněji.

Motivujeme k včasným přihláškám, které nám moc pomáhají zajistit hladký rozjezd. Zároveň se i ty můžeš začít těšit dřív a v klidu si naplánovat svůj podzim v rytmu běhu :)

Stále platí nižší pokračující cena pro ty, které už kdykoliv běhaly - jako poděkování za přízeň.


Mohu kurz uhradit z benefitních bodu, jako je např. Benefit Plus nebo Sodexo Flexi pass karta? Může mi kurzovné hradit zaměstavatel?

Určitě můžeš, jen prosím počítej s navýšením o 6-10 %, ze kterého pokryjeme provizi benefitní společnosti. Konkrétní navýšení závisí na benefitní společnosti, kterou máš. Tu ti řekneme obratem. Děkujeme za pochopení.

Pokud tvůj zaměstnavatel podporuje zdravý životní styl a kurzovné ti proplatí, rádi vystavíme fakturu. V tomto případě neplatí nutnost úhrady do určitého data k získání nejvýhodnější ceny.


Co když se epidemiologická situace zhorší a opět nebude vhodné se setkávat ve skupinách ?

Když tyto řádky píšeme, nejeví se opětovný lockdown pravděpodobně, takže ani my nebudeme vymýšlet scénáře co kdyby a dovolíme si jen společně s tebou se těšit na PODZIM 2022! Pokud by se začala situace zhoršovat, připravili bychom info.

Jenom zmíníme, že přerušení nebo jiná úprava kurzu z důvodu covid nebo jiných centrálních opatření a událostí není důvodem pro finanční kompenzaci.


Jaká je covid prevence?

Rozvrh jsme naplánovali tak, aby žádné dvě skupiny nezačínaly ve stejný čas, takže v zázemí se budeš potkávat jen se svou partou - ostatní vybíhají a přiběhnou v jiný čas.

Také dodáme, že může výjimečně dojít k neproběhnutí tréninku a posunutí o týden nebo vyhlášení náhradního termínu. Covid dělá organizování akcí občas složitější. I během náročného podzimu 2021 jsme posouvali pouze tři tréninky z asi tří set proběhlých; jen nám přijde fér to zmínit dopředu.


Pokud bys odpověď na svou otázku hledala marně, volej a piš. Na emailu, telefonu a whatsappu se těší Helča Suchomelová, na ostatních sociálních sítích Míša Šolcová.

Nedej se, přidej se a rozběhni se na PODZIM 2022 taky! ❤️Další příspěvky