Podzim - jak jinak než v rytmu běhu

09. 08. 2021 – Aktuality

Na jaké se můžu těšit podzimní kurzy?

Těšit se můžeš na ty nejoblíbenější stálice jako je Nauč se 7/10 km s Májou v pondělky ve Stromovce, RANNÍ Nauč se 7 km s Martinem Levým, Nauč se uběhnout 5 km DVAKRÁT TÝDNĚ s Filipem anebo na Hostivaři na Nauč se uběhnout 7 km s Míšou Kašovou.

V lokalitách Hvězda, Kunraťák, Hostivař i Modřany najdeš vždycky úrovně Nauč se 5 i Nauč se uběhnout 7/10 km. Každá si najde na podzim to své, to vše za podpory skvělých trenérek a trenérů!

Pokračujeme také v úspěšné “malé skupině”: jedná se o kurz Nauč se uběhnout 5 km, pro max 7 zapsaných účastnic, který umožňuje větší individuální pozornost trenéra a může vyhovovat těm, které se nechtějí vídat s větším počtem lidí, získat větší pozornost trenéra a zároveň si užít srandu ve skupině.


Jaké jsou podzimní novinky?

Zázemí zůstávají beze změn, jsme moc rádi, že nás všude vítají s radostí. Pro Stromovku také beze změn - prostory na Výstavišti zatím nejsou hotové :)


KURZY PRO NOVÁČKY NAJDEŠ TADY A PRO POKROČILÉ TADY.


Co když se epidemiologická situace zhorší a opět nebude vhodné se setkávat ve skupinách ?

Pokud by se situace zhoršila a nastal další lockdown, museli bychom i my naše kurzy pozastavit. Rozběhli bychom je znovu, jakmile by to bylo znovu možné. To by mohlo být například v lednu nebo v únoru - běh je celoroční sport a nečekali bychom do jara.

Pokud by se situace uvolnila, jako tomu bylo letos, až od března nebo později, pak bychom rozbíhali už nové, jarní kurzy, a tobě bychom nabídli dokončení kurzu formou náhrad nebo slevy na jaro.

Přerušení kurzu z důvodu covid opatření není důvodem pro finanční kompenzaci. Děkujeme za pochopení a držme si palce, ať je možné na podzim volně sportovat a scénář ať už znovu nenastane.


Jak dlouho kurzy trvají a jaké je kurzovné?

Podzimní kurzy trvají 13 týdnů. Pro nové běžkyně je od 1.9. kurzovné 3900 Kč a pro pokračující 3500 Kč. TRAIL kurz a malá skupina mají kurzovné odlišné.


Jaká budou covid opatření v zázemí?

Rozvrh jsme naplánovali tak, aby žádné dva kurzy nezačínaly ve stejný čas, takže v zázemí se budeš potkávat jen se svou skupinkou - ostatní vybíhají a přiběhnou v jiný čas.

Uvnitř se budeme setkávat s ochranou dýchacích cest a na trénink budeme čekat venku. Je možné, pokud se epidemie zhorší, že zázemí bude sloužit jen k odložení věcí a odskočení si na WC, nikoliv k převlékání.

Také může dojít k variantě, že se uzavřou některá zázemí typu fitko nebo tenisové kurty. To se pak sejdeme s autem na odložení věcí, dokud bude možné se setkávat v daném počtu lidí. Týká se lokalit Modřany a Kunraťák.


Mohu kurz uhradit z benefitních bodu, jako je např. Benefit Plus nebo Sodexo Flexi pass karta? Může mi kurzovné hradit zaměstavatel?

Určitě můžeš, jen prosím počítej s navýšením kurzovného o 6-10%, ze kterého pokryjeme provizi benefitní společnosti. Konkrétní navýšení závisí na benefitní společnosti, kterou máš. Tu ti řekneme obratem. Děkujeme za pochopení.

Pokud tvůj zaměstavatel podporuje zdravý životní styl a kurzovné ti proplatí, rádi vystavíme fakturu. V tomto případě neplatí nutnost úhrady do konce srpna.


Kdy se můžeme těšit na nové online kurzy? Online kurzy se rozběhnou od 20. září. Na web je vypíšeme v druhé polovině srpna.


Pokud bys odpověď na svoji otázku hledala marně, napiš nám ;) Na emailu se na Tebe těší Petra Narovcová a na whatsappu a telefonu Helča Suchomelová.

Nedej se, přidej se a rozběhni se na podzim taky! ❤️Další příspěvky