Otestuj svůj došlap s MIZUNO na jarních kurzech Jdu běhat

20. 03. 2019 – Aktuality, Běžecké rady & tipy

Pro běžkyně přihlášené do jarních kurzů Jdu běhat jsme připravili speciální akci ve spolupráci s japonskou značkou MIZUNO, která se zaměřuje na výrobu sportovního oblečení a běžecké obuvi. Pokud chceš i Ty udělat něco pro své nohy, tak přijď otestovat svůj došlap jako bonus k Tvému jarnímu kurzu ;)

K čemu je dobré otestovat si svůj došlap?

Termín „diagnostika došlapu“ jsi už slyšela, ale nevíš, co to přesně je a jak se provádí? Diagnostika došlapu je důležitá především pro správný výběr běžeckých bot. Případně pro korekci došlapu. Diagnostika se provádí naboso na speciální podložce, po které se projdeš/proběhneš nebo na běžeckém pásu. Případně si stoupneš na tlakovou desku. Pak už Ti specialista řekne, jaký došlap máš a poradí Ti vhodné běžecké boty.

Co Tě v rámci této speciální akce čeká?

Diagnostika došlapu

Na akci budou odborníci, kteří Ti na tlakové desce/běžeckém pásu provedou rámcovou diagnostiku Tvého došlapu a doporučí Ti vhodné boty. Diagnostika bude probíhat ve druhé polovině dubna ve vybraných lokalitách Praze a Brně a to v době podvečerních kurzů Jdu běhat.

PRAHA

  • Stromovka - středa 24. 4. (včetně dopoledne)
  • Kunraťák - úterý 30. 4.

BRNO

  • Anthropos - pondělí 29. 4.

Testování běžeckých bot

Na základě provedené diagnostiky dostaneš doporučení na vhodné běžecké boty, které si budeš moci rovnou na tréninku vyzkoušet (dle dostupných velikostí).

30% sleva na nákup běžeckých bot Mizuno

K čemu by byla diagnostika došlapu a testování bot, kdyby sis pak vybrané boty nemohla také výhodně koupit? Proto během druhé poloviny dubna získáš možnost koupit si online nejen běžecké boty, ale i sportovní oblečení MIZUNO s 30% slevou.

Testování došlapu a 30% sleva platí pouze pro běžkyně přihlášené na jarní kurzy Jdu běhat.Další příspěvky