Novoroční kurzy máme na webu

20. 12. 2019 – Aktuality

Vypsali jsme pro Tebe už teď novoroční kurzy na náš web! A máme pro Tebe několik novinek a speciálů. Novoroční kurzy najdeš v různých délkách. Některé jsou 5týdenní a za ty zaplatíš pouze 1.500 Kč, 8týdenní za 2.250 Kč nebo klasicky 10týdenní a od toho se odvíjí i cena. Tak si vyber ten, který Ti vyhovuje nejen náplní, ale i délkou.

Pro koho se hodí 5týdenní? Chceš běhání vyzkoušet, ale do teď sis říkala, že 10 týdnů nezvládneš? Říkala sis, že Tě to nebude bavit? Tak teď máš jedinečnou možnost vše vyzkoušet v kratším kurzu. A my Ti už teď garantujeme, že budeš chtít navázat klasickým dlouhým, protože si za 5 týdnů běh oblíbíš.

A teď co naše novoroční novinky

V Brně se můžeš těšit na Rychlou pětku pod 28 minut pod vedením Háni. V kurzu se tentokrát zaměříme na snížení času na měřené 5kilometrové trati. Kurz je vhodný pro všechny, které už mají pětku za sebou a chtějí se zdokonalit.

V Praze se naopak můžeš těšit na náš nejdelší a jedinečný kurz - Připrav se s Jdu běhat na pražský půlmaraton. V čem je tak jedinečný? Tréninky budou 2x týdně a střídat se budou 2 trenérky tak, abys poznala i jiný styl vedení. Nenaučíme Tě jen běhat, ale zakončení každého tréninku budeme věnovat Tvým otázkám ohledně půlmaratonu. A že je jich vždy hodně, kór když běžíš poprvé. "Co si mám vzít na sebe? Co mám dělat, když mě chytne křeč? Proč je na občerstvovačce sůl a cukr a tak dále." Připravíme Tě prostě tak, že Tě na půlmaratonu nic nepřekvapí. Navíc Tvůj kurz bude časově vycházet přesně na začátek půlmaratonu. Poslední trénink bude v pondělí po něm, kdy si dáte výklus a popovídáte si jaké to vlastně celé bylo. :-)

Další z novinek je Nauč se uběhnout 15 km a je přesně pro Ty, které se ještě trochu bojí půlmaratonského kurzu. Běháš kolem 10 km, ale na půlmaraton si ještě netroufáš? V tom případě je tento kurz přesně pro Tebe! Začínáme na vzdálenostech 10 km a postupně zvyšujeme. Tréninky jsou pestré, od zrychlovaných rovinek přes trénink na schodech, v kopcích, delší tratě i kratší rychlé úseky prokládané pauzami. Zažiješ tréninky, které Ti zlepší techniku, rychlost a budou Tě bavit.

Jako úplnou novinku jsme letos zařadili Získej formu na překážkový běh. V posledních letech se obliba překážkových závodů zvedla a pozorujeme to i na Vás, našich běžkyních. Ne každý chce jen a jen běhat, ale překážky jsou pro něj zpestřením. Proto i my budeme věnovat polovinu tréninku běhu a polovinu posilování v tělocvičně.

Poslední novinkou je Připrav se s Jdu běhat na NoMenRun. Stejně jako OCR závody jsou velice oblíbené, řada běžkyň by ráda běžela štafetový závod na dlouhou vzdálenost. Takový běh spočívá hlavně v týmovosti a podpoře, protože se běží ve dne v noci. Ale neboj zvládnout to jde a pokud Tě takový týmový závod láká, přidej se k nám. Pomůžeme Ti s během i sestavit vhodný tým. Do kurzu se ale můžeš samozřejmě přihlásit i když závod nepoběžíš a jen Tě lákají jiné tréninky.

Teď už Ti jen představíme naše oblíbené speciály a pak už je to jen a jen na Tobě, který kurz se Ti nejvíc líbí.

Výběhy za povánoční atmosférou, které si užiješ hlavně pokud se ještě nechceš úplně vzdát vánoc a atmosféry kolem. Vyběhni s námi do ještě pořád krásně osvětlené Prahy, třeba i ten svařák ještě bude :-)

Funkční běžecký trénink na kryté dráze bude pro Ty z Vás, které chcete být ještě alespoň napůl v teple a nechcete jen běhat venku.

Teď už je jen na Tobě, který kurz Tě zaujal!Další příspěvky